kabaret

Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zawiercie

Brak wydarzeń w: Zawiercie

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Paranienormalni

Recenzje

Z takim kabaretem nawet poniedziałek nie był taki zły :D Genialne poczucie humoru, świetne skecze. Ubawiłam się! W tym przypadku dużym plusem była też obecność Adama Fidusiewicza :D Polecam! :)
Było super, 2 godziny śmiechu.
Agnieszka 15.06.2021 10:31
Wraz z żoną byliśmy pierwszy raz na żywo oglądać kabaret! Bylo świetnie! Śmiechu co nie miara! Jestesmy pewni ze to nie ostatni nasz kabaret!
PATIJONEK 15.06.2021 08:54
Super było. Uśmiałam się do łez. Polecam.
Rewelacyjny występ 🙂🙂🙂
Ubaw po pachy 🙂rewelacja
Katarina 14.06.2021 09:41
Bardzo ciekawy i rozrywkowy występ. Członkowie kabaretu Paranienormalni od samego początku trzymali kontakt z publicznością, wplatając w przygotowane scenki żarty wymyślone na poczekaniu. Syn z którym byłem na występie także zachwycony, już dopytuje kiedy raz jeszcze pojedziemy na kabaret. Cieszę się że pomimo kilkukrotnych zmian terminu występu, udało się wreszcie przeprowadzić wydarzenie. Gorąco polecam
Świetna atmosfera humor dobrze spersonalizowany Polecam każdemu 😀
jak zwykle świetna zapawa
Porcja dobrego humoru :)
Mega fajnie
Tak sobie....! Liczyłem na coś lepszego,ale może dopiero się rozkręcają po długiej przerwie. :-)))
Występ super, niezły odstresowacz, świetnie się bawiliśmy!
Bawiłam się świetnie razem z moją rodziną. Liczyłam jedynie na więcej nowych skeczów. Niemniej, występ był bardzo udany. Panowie świetnie nawiązali kontakt z publicznością.
Solidna dawka humoru. Polecam.
wlodinio87 07.06.2021 08:36
Świetna zabawa. Fajny klimat. Oby więcej takich imprez.
Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Wyszłam roześmiana i w znakomitym humorze
Bez szału. Skecze znane z telewizji. Po tak długiej nieobecności, spodziewałyśmy się „czegoś fajniejszego”.
Super zabawa, uśmiech na twarzy (mimo , że pod maseczka ) przez bite prawie 120 minut! Polecam ! Warto zaufać Panom i ich poczuciu humoru!
Super kabaret. Wszystkie skecze trafione. Warto obejrzeć :)
Świetny kabaret niesamowity spektakl gorąco polecam
Wszystkie skecze już widzieliśmy. Drobne zmiany które na dobre nic świeżego nie wnoszą. Liczyliśmy chociaż na jeden nowy skecz. Było średnio. 3 gwiazdki daje za to że pomimo że stare skecze nadal trochę śmieszą.
Paranienormalni- dziękuję za miły i przezabawny wieczór. Jesteście gwarancją humoru i dobrej zabawy. Każde spotkanie z Wami znacznie przedłuża mój żywot ;-)
Bardzo słabiutki repertuar, stare skecze. Oczekiwaliśmy dużo więcej, niestety rozczarowaliśmy się. Wydarzenie miało trwać 120 minut, niestety zostało mocno skrócone.
Rewela! Uśmiałam się do łez 🤣
Polecam wszystkim. Rozrywka super tak potrzebna w obecnym, trudnym czasie.
Mega wydarzenie! Świetna zabawa! Panowie dali czadu :) Polecamy z Żoną bardzo! :)
Świetnie spędzony czas.... POLECAM :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane