kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

15. Mazurska Noc Kabaretowa

kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

15. Mazurska Noc Kabaretowa

15. Mazurska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Kto chciałby zobaczyć charyzmatycznych, dowcipnych Panów, którzy oprócz poczucia humoru mają wdzięk i klasę? ARTUR ANDRUS, IRENEUSZ KROSNY, MARCIN DANIEC I KACPER RUCIŃSKI - bo o nich tu mowa - do zobaczenia w tym roku tylko na Mazurskiej Nocy Kabaretowej!

Kto woli satyrę grupową też nie będzie narzekał, bo zaprosiliśmy:
KABARET POD WYRWIGROSZEM, SMILE, ŁOWCY.B, NOWAKI i KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH które z każdym wejściem na scenę wywołują śmiech i brawa.

A na okrasę najlepsi z najmłodszych satyryków naszego kraju - LAUREACI 29. PAKI! Dodatkowo wszystko pięknie muzycznie oprawi MARCIN PARTYKA Z ZESPOŁEM THE JOBBERS.

Czyli humor, muzyka lato i Mazury. Czego chcieć więcej?

Zapraszamy już 13 lipca do Mrągowa!

KABARETON REALIZOWANY "NA ŻYWO" PRZEZ PROGRAM 2 TVP.
pełne info na www.paka.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 15. Mazurska Noc Kabaretowa

Kabarety jak zawsze super
na Kabaretach bylismy pierwszy raz, bardzo nam się podobało na drugi rok też jedziemy, artyści super, program też. mimo deszczu bawilismy się doskonale
zabraklo nalerpszych kabaretow
Mogło by być troszeczkę więcej znanych kabaretów
wykonanie dość względne ,było sporo śmiechu .
bardzo dobry repertuar
występy na dosyć dobrym poziomie niestety przez Warunki pogodowe nie dało się zobaczyć całej warstwy artystycznej
idąc na kabaret miałam nadzieję zobaczyć dobre widowisko, jednak z roku na rok jest ono 'lichsze'. kwintesencją takiego spektaklu są skecze,które niestety coraz częściej wypierane są przez piosenki, a wydaje mi się że powinny one być jedynie dodatkiem do całości.
Niektóre występy troszkę jakby "na siłę", ale ogólnie miło i wesoło :-)
Duży minus za brak telebimów
Ogólnie poziom artystyczny dobry,choć poprzedni rok lepszy.
Moje oczekiwania były chyba za wysokie, rozczarował program M. Kałamagi, nie ten poziom kabaretu na takiej imprezie
Warstwa artystyczna na dobrym poziomie, choć widzielibyśmy trochę więcej znanych kabaretów.
Pierwszy raz byłam na takiej imprezie na żywo.Świetna zabawa,mimo paskudnej pogody,szkoda tylko,że tak wiele ludzi bawi się pod wpływem alkoholu .
Niektóre skecze były powtórkami. Nie było najlepszych kabaretów takich jak Ani MruMru.
świetna zabawa, szkoda tylko że pogoda była niespecjalna.
Generalnie, mogłoby być więcej znanych kabareciarzy. mocniejszych, bardziej znanych tj. paranienormalni, neonówka itp :) Ale zabawa była super!
Występ 100% profesjonalny !!!
mało śmieszne skecze i mało nowości
Na żywo rewelacyjnie,
Wszystko super, świetna impreza. W przyszłym roku na pewno też się pojawię. Zabrakło mi tylko kabarteu Neonówka i Ani Mru Mru.
Super!! Duża dawka dobrego humoru wspaniałe i najlepsze kabarety
brzuszek bolał od śmieczu!!!!dużyyyy plusss!!!!
Poziom atrystyczny wszystkich grup wysoki, bardzo dobry kontakt z publicznością, fantastyczni prowadzący, wspaniała zabawa mimo mokrego siedzenia - generalnie było zawaliście:)
Niestety z roku na rok jest coraz gorzej.Z przykrością muszę stwierdzić że począwszy od złej organizacji a głównie chodzi o nagłośnienie wartości artystyczne są coraz gorsze.Elita wystąpiła kilkanaście minut i właściwie nic nie było do śmiechu.Sytuację podratował Daniec ale nie za bardzo.Zabrakło takich kabaretów jak KLM czy Ani Mru Mru ale to pewnie kwestia oszczędności.Na przyszły rok chyba zrezygnuję z tej imprezy.
pełen profesjonalizm, było zabawniej niż w poprzednim roku, najbardziej mi się podobała piosenka SMAK MIŁOŚCI w wykonaniu Łowcy.B i Smile - Uczelnia
niski poziom humoru i zabawy,szkolne żarty,zbyt mala liczba znanych artystów,mało muzyki,dobrze że był pan Daniec ,jak na jubileuszowy to słaby, gdzie czasy kabaretu otto, rak ,czy ani mru mru ,Pietrzaka ,Piaseckiego,Kryszaka
zabawa wyśmienita,nowe skecze,prowadzący poszczególne części profesjonalni i dowcipni,panowali na scenie niepodzielnie, artystom zależało na dobrym samopoczuciu publiczności,bawiliśmy się doskonale-mimo ulewy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret