kabaret
51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Poznań Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami" | Kupuj Bilety Online

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią najlepsze poznańskie kabarety. Gościem specjalnym 51. PeStKi będzie Kabaret Kałasznikof.

Kabaret Kałasznikof - w 2018 roku (jak mawia młodzież) “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Jest okazja aby zobaczyć “na żywo” jakich postępów dokonali i jak “wyrosło” nowe kabaretowe pokolenie na Śląsku.

"Hajs Hajs Bejbe" to program, który zaprezentują podczas 51. Pestki i jest przeznaczony zarówno dla ludzi oszczędnych, jak i rozrzutnych. Dla tych, którzy mają na koncie nadwyżkę i dla tych, którzy wzięli kredyt we frankach. Dla zaradnych i przedsiębiorczych, ale też dla tych, którzy ciągle mieszkają z rodzicami.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 50,00 zł

KUP BILET

Polecane

Poznań inne wydarzenia