Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

Kabaret Poznań - Bilety na kabarety 2023/2024


Zenon Laskowik - Spotkanie Kolesiów

WYPRZEDANE

Polska Noc Kabaretowa 2023

 KUP BILET

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

 KUP BILET

Kabaret TEY - 50 lat wspomnienia i pomówienia

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

WYPRZEDANE

Kabaret TEY - 50 lat wspomnienia i pomówienia

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

WYPRZEDANE

Kabaret TEY - 50 lat wspomnienia i pomówienia

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJKabaret Poznań

Występy kabaretowe to wydarzenia, które sprawiają, że na chwilę odrywamy się od szarej codzienności. Jeżeli poszukujesz premierowych skeczy w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu — sprawdź serwis internetowy biletyna.pl. Na pewno wybierzesz dla siebie coś na miły wieczór. Kabarety są również interesującym startem imprezy. Zapraszamy!

Polska Noc Kabaretowa 2022

Polska Noc Kabaretowa 2022 to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci widzów. Nic dziwnego! Tego rodzaju widowisko tworzy największy, legendarny skład artystów. Jest to wyjątkowa edycja największej kabaretowej trasy. Na pewno śmiech oraz aktualne sytuacje, że widzom trudno będzie powstrzymywać się od łez radości. Oczami kabaretów można zauważyć sprawy, których na co dzień nie dostrzegamy. W programie Polskiej Nocy Kabaretowa 2022 udział weźmą Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów. Już dziś postaw na epicki skład artystów — na pewno to wydarzenie to będą miłe wspomnienia przez długi czas. Impreza trwa około 3,5 godziny. Jesteśmy nawet pewni, że wraz ze startem imprez przekonasz się, że Polska Noc Kabaretowa to strzał w dziesiątkę. Warto wspomnieć, że Polska Noc Kabaretowa 2022 to impreza, które nie zdarza się na co dzień, dlatego grzech ją omijać. Nadciąga legendarna polska noc już wielkimi krokami — zbliż się do niej — zamów bilety!

Nie przegap legendarnej Polskiej Nocy Kabaretowej 2022

Polska Noc Kabaretowa 2022 to wydarzenie, które na pewno zrobi na Tobie wrażenie, nawet jeśli nie brałeś nigdy udziału w tego rodzaju imprezach. Event ten gwarantuje świetną zabawę z udziałem Roberta Górskiego. To osoba, która na pewno jest Ci znana. Kabaret Moralnego Niepokoju — to z nim jest związany od wielu lat. Wybierz się na imprezę, w której wystąpią też Kabaret Skeczów Męczących, ale nie tylko! Na scenie pojawią się także Kabaret K2 oraz Kabaret Nowaki. Zapraszamy na premierowe skecze — zajrzyj wcześniej do nas po bilet!

Kabaret Skeczów Męczących — popraw sobie humor

Kabaret Skeczów Męczących to Twoja ulubiona grupa komików? już dziś zamów bilet! Wystarczy, że odwiedzisz serwis internetowy biletyna.pl. Na stronie znajduje się wiele propozycji od śmietanki polskiego kabaretu. To wydarzenia, dzięki którym do pewnych spraw będzie można podejść z dystansem. Decydując się na występ Kabarety Skeczów Męczących, sprawdź też obowiązkowo zarówno Kabaret Smile, jak i inne premierowe skecze. To wszystko w miejscowości Poznań!

Kabaret Młodych Panów — czemu nie?

Polska Noc Kabaretowa to wydarzenie godne uwagi. Osoby, które już raz brały udział w tak spektakularnym wydarzeniu, doskonale wiedzą, jakie to emocje. Jednak nie warto na tej propozycji kończyć dobrej zabawy! Kabaret Młodych Panów — to kolejne widowisko, o którym już teraz warto pomyśleć. Bilety są dostępne w serwisie internetowym biletyna.pl. Polska Noc Kabaretowa 2022 również! Sprawdź ponadto inne wydarzenia, które będą mieć miejsce w Poznaniu.

Ostatnio dodane w kategorii Kabaret