kabaret Zenon Laskowik

Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku

kabaret Zenon Laskowik

Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku

Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku - Bilety na kabaret

Zenon Laskowik - Tey, to się zdarzyło w 1971 roku - Poznań Scena na Piętrze | Kupuj Bilety Online

17 września 1971 r. w sali przy ul. Masztalarskiej w Poznaniu premierę pierwszego programu miał Kabaret Tey. Program nosił tytuł "Czymu ni ma dżymu". 20 września 2019 r. na tej samej scenie pojawią się m.in. Zenon Laskowik, Krzysztof Jaślar, Aleksander Gołębiowski i Zbigniew Górny w programie: "Tey, to było w 1971".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały występ! Laskowik to klasa sama w sobie. Szkoda tylko, że duet Laskowik- Smoleń nie jest możliwy!
Ubawiliśmy się z mężem jak za dawnych lat, mimo upływu lat Panowie wykazali się znakomitą formą (zwłaszcza intelektualną). Dziękujemy za świetny wieczór!
Jagna2006 24.09.2019 15:23
Dobrze spędzone popołudnie. Laskowik jak zwykle w formie.
Cieszę się, że mogliśmy z Żoną wspomnieć dawne czasy. Starzy kabareciarze są już wiekowi, ale wciąż w formie, a repertuar mają przebogaty. Najmniej zestarzał się Zenek, Olek zaś nadal świetnie śpiewa. Krzysztofowi pozostała zdolność do poważnej refleksji i umiejętność kontrolowania przebiegu spektaklu. Piszę o nich po imieniu, bo parokrotnie byliśmy razem w Rowach nad morzem. Szkoda, że "stara gwardia" wystąpiła tylko w połowie koncertu; druga część była znacznie słabsza.
Paweł 1948 22.09.2019 22:26
Bardzo się cieszę, że Pan Zenon jest w tak dobrej formie! Dziękuję Mu i Jego Zespołowi za chwilę dobrej zabawy. Szkoda tylko, że tą chwilę wykorzystali złodzieje, włamali się do mojego domu i podzielili się, bez mojej zgody, moją własnością.
Genialny występ nie zawiodłem się na widowisku :-) Oby Zdrowie dopisało do następnej okrągłe rocznicy. Pozdrawiam
Znakomity spektakl w 2 częściach: wspomnieniowa i współczesna. Łezka w oku w części pierwszej i szczękościsk zarazem, bo wszystko w 100% aktualne! Po ponad czterech dekadach! Publiczność, w większości znająca skecze, wiersze i piosenki z autopsji, reagowała żywiołowo. Część współczesna też bardzo dobra, przy tym sprowadzająca na ziemię trafnością ocen. Zenek w doskonałej formie. Czekamy na kolejne spektakle, a ten - po dopracowaniu - powinien ruszyć w Polskę. Sukces gwarantowany.
Super. Zenek Laskowik w życiowej formie (każdej)!!!
Znakomity wieczór !
Jak zwykle pan Zenon w znakomitej formie. To najlepszy kabaret w Polsce. Miło było zobaczyć poprzednią ekipę. Pozdrawiam serdecznie.
Wzruszenie Znakomici Wszyscy z Drogim Zenkiem na czele! Dziękuje 🌹
Malgorzata Schejbal 21.09.2019 09:05
To był wspaniały wieczór! Zenek Laskowik nic nie stracił ze swej świetności!

Polecane