koncert

10 Tenorów

koncert

10 Tenorów

10 Tenorów - Bilety na koncert

10 Tenorów - Cieszyn Teatr im. A. Mickiewicza | Kupuj Bilety Online

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2020r.
Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu który posiadają. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…

REPERTUAR

Część I

 1. Muzyka z filmu VABANK
 2. FOREVER AND EVER z repertuaru DEMISA ROUSSOSA
 3. CANTO DELLA TERRA z repertuaru ANDREA BOCELLEGO
 4. LA SPAGNOLA
 5. NON TI SCORDAR DI ME
 6. Duet "Artystki, artystki, artystki z variétés" z operetki KSIĘŻNICZKA CZARDASZA
 7. Ludowa pieśń ukraińska AKSAMITKI
 8. Aria DI QUELLA PIRA z opery TRUBADUR
 9. MARECHIARE
 10. La donna é mobile z opery RIGOLETTO
 11. CANT’T HELP FALLING IN LOVE z repertuaru ELVISA PRESLEYA
 12. LA DANZA (TARANTELLA)
 13. Toast z opery TRAVIATA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Cieszyn

Recenzje

Jestem bardzo zawiedziona brakiem informacji ze wydarzenie zostanie obciete o połowę utworów przed jego odbyciem się, kiedy istniała jeszcze możliwość zwrotu biletów. Uważam, że jest to skandaliczne aby klient poniósł pełna wartośc kosztów imprezy, która odbywa się w 50%. Poza tym wszystko było ok.
Po prostu, SUPER!
Dobra organizacja, dostosowana do aktualnej sytuacji. Występ po prostu super. Piękne i silne męskie głosy - uwielbiam. Już kupiłam bilety na 22.11.2020 na występ Pana Mirosława Niewiadomskiego, którego wczoraj na scenie roznosiła energia. Miałam wrażenie, że chętnie zacząłby tańczyć. Do zobaczenia.
Elżbieta 28.09.2020 11:11
Za dużo włoskich piosenek jak dla ukraińskiego zespołu na trasie w Polsce ))) Nazywa się 10 tenorów ale na scenie 3. Powodzenia!
Fantastyczny koncert, cudowna atmosfera, pomimo ograniczeń wynikających z pandemii.
Świetny koncert; szkoda, że nie w całości 😣
Piękny koncert, niezapomniane przeżycia. Wielkie brawa dla 10 Tenorów!!! Słowa uznania dla organizatorów.
Jestem zadowolona z koncertu. Fakt, że był nieco inny ale i tak w obecnej sytuacji dał dużo radości i nadziei. Organizacja na widowni dobra. Uważam, że powinno być więcej miejsc do dezynfekcji dłoni.
Wspaniały koncert, takich więcej, uczta dla ucha
Fantastyczny koncert
Wspaniały koncert
Doskonały koncert - niezwykle energetyczny. Tenorzy - rewelacyjni! Prowadzący - genialny - z dużym poczuciem humoru. Polecam gorąco:)
Bardzo żałuję, ale nie mogliśmy obejrzeć koncertu, gdyż filharmonia próbowała wymusić pozostawienie danych osobowych wbrew RODO oraz zakładania kagańców wbrew przepisom Konstytucji. Żadne regulacje wewnętrzne nie mogą przekreślać przepisów zawartych w najwyższym akcie prawnym RP. Poza tym nikt nie konsultował z nami zmiany godziny na wcześniejszą, a już tylko to uniemożliwiło nam udział w koncercie.
OCZAROWANIE- ZACHWYT !!!! Taki jest koncert 10 Tenorów!!! Talent, interpretacja, kunszt i brak rutyny czynią ten koncert Wyjątkowym - tak jak wyjątkowe są głosy artystów którzy razem brzmią niepowtarzalnie. Zachwycający głos, moc i barwa Pana S. Hurets !!!!, Błyskotliwość i dowcip Pana B. Kuczyka oraz głosy pozostałych 8 Tenorów tworzą nie tylko koncert ale Muzyczne Show. Zakupione płyty pozwolą przetrwać czas do kolejnego koncertu i są wspomnieniem świetnie przygotowanego projektu
JOANNA 24.09.2020 11:53
Cudowny koncert. Mistrzostwo wykonania, profesjonalnie i dowcipnie. Bardzo ciekawy repertuar. Szkoda, że tak krótko. Mam nadzieję, że Panowie jeszcze powrócą i dają popis swoich możliwości w pełnym wymiarze.
cudowny koncert, świetny prowadzący. Nie zachęcam do udziału, bo bilety bardzo szybko się rozchodzą, zdarza się że w dniu którym jest informacja o koncercie biletów już prawie nie ma, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Pytanie dla organizatorów czy dla fanów koncertów jest możliwość stałej rezerwacji biletów i gdzie należy się zapisać? Będę wdzięczna za informacje. Felicja
Bilety kupione w październiku zeszłego roku za cenę 140 zł za osobę. Repertuar skrócony. Czas trwania 1h15m. Nie zaśpiewali wszystkich piosenek wymienionych w zapowiedzi. Oczywiście rozumiem ze pandemia. ale również mogli oddać część pieniędzy, lub zaśpiewać te największe hity, które każdy zna. Ogólnie bardzo mi się podobało ale czuję niedosyt.
Super występ polecam.Szkoda że skrócony ale takie mamy czasy
Bawiłam się świetnie. Rozpiętość repertuarowa - ogromna. Jeśli tylko warunki pozwolą będę uczestniczyć w następnych koncertach. Niestety zachowanie publiczności względem pandemii - szokujące Zachowanie odległości porażka ..
Bardzo,bardzo się podobało,świetny występ,na pewno w listopadzie też pójdę.
kicia 21.09.2020 11:36
świetna zabawa. POLECAM!!!!
Było suuper! Polecam
Witam, nie wziąłem udziału ze względu na epidemię koronowirusa. Zachowaliście się Państwo nieodpowiedzialnie urządzając koncert. Niby wszystko w porządku, nie było 10 marca urzędowej decyzji o dowoływaniu imprez, ale wiedzieliście, że 11 marca już jest decyzja rządu. Z Państwa strony żenujące biznesowe zachowanie niedopuszczalne dla ludzi kulturalnych. Życzę dożo zdrowia. Nigdy więcej nie zakupię biletów u Was ani na tych artystów. Pzdr GP
Super występ. Wspaniały prowadzący jak i dobór repertuaru.Polecam wszystkim którzy maja okazję zobaczyć ich na żywo. Ponad dwie godziny uczty dla oka i ucha.
Nie bawiłam się! Nie było czym w takiej atmosferze. Dbając o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych nie poszłam na koncert. Moi znajomi też. Koncert powinien zostać odwołany, gdyż sala ma ok. 950 miejsc i jest zamknięta, było więc to wydarzenie masowe. Pytanie o opinię jest żenujące, gdyż wczoraj pisałam do Państwa z informacją, że rezygnuję i proszę o zwrot kosztów.
To nasz kolejny koncert 10 tenorów. Jedno z najlepszych przedstawień na jakich bywaliśmy. Jeenym słowem REWELACJA.
Dziękujemy za udany wieczór.
Koncert super nawet mężowi sie podobało
Jak zwykle super. Szkoda, że tak szybko czas minął. Polecam wszystkim.
Krystyna 10.03.2020 13:47
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane