Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

ANOTHER PINK FLOYD

koncert

ANOTHER PINK FLOYD

ANOTHER PINK FLOYD - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wROCKfest.pl zaprasza miłośników twórczości zespołu Pink Floyd na koncert ANOTHER PINK FLOYD!

Another - najstarszy polski PINK FLOYD tribute band wystąpi 30 września w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Podczas 2 - godzinnego koncertu usłyszymy m.in. utwory z płyt: Dark Side of The Moon, Wish You Were here, The Wall, Animals Division Bell...
Całości widowiska dopełnią specjalne oświetlenie i efekty wizualne.

Zespół ANOTHER PINK FLOYD powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów PINK FLOYD, którzy jako wymagająca publika zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe
To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj.
Polski Pink Floyd - bo tak często zespół jest nazywany przez publikę - idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.
Na występ ANOTHER PINK FLOYD składają się największe floydowskie utwory z płyt "Dark Side Of The Moon", "The Wall" czy "Wish You Were Here" i wiele innych. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty "Division Bell".

Więcej informacji i filmy:
https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd/
https://www.youtube.com/user/AnotherPinkFloyd

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: ANOTHER PINK FLOYD

Mega koncert, chłopaki dawali czadu, super wokalista. Polecam!!!
Lukasz 29.10.2018 08:59
Druga część super, w pierwszej zawiodło nagłośnienie.
glober 01.10.2018 19:59

Polecane z kategorii koncert