Lublin, Centrum Spotkania Kultur

Lublin, Centrum Spotkania Kultur

Centrum Spotkania Kultur - Lublin

ul. Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin

POKAŻ NA MAPIE


Grzegorz Turnau - Znów wędrujemy LIVE

 KUP BILET

Paweł Domagała - Wracaj Tour na Bis

 KUP BILET

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - program „To jest chore!” - rejestracja DVD

 KUP BILET

Jezioro Łabędzie - Grand Kiev Ballet

 KUP BILET

Narodowa Perła Gruzji

 KUP BILET

Kasia Kowalska MTV unplugged

 KUP BILET

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Koncert Noworoczny

 KUP BILET

70-lecie Zespołu Śląsk Koncert Jubileuszowy

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILETCentrum Spotkania Kultur

Centrum spotkania Kultur jest obiektem funkcjonującym od 2015 roku, jednak swoje początki wiąże jeszcze z latami 60 ubiegłego wieku. W 1974 rozpoczęto budowę teatru, którego pomysłodawcą był Kazimierz Braun. Dyrektor Teatru im. Juliusza Osterwy pragnął powstania nowej, przestronnej placówki. Z powodu braku środków prace nad projektem zostały wstrzymane i od tego momentu zwano go „Teatrem w Budowie”.

Dopiero w roku 2012 wszystko ruszyło na nowo. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie miało być obiektem, który będzie wielofunkcyjny. Zapewni salę teatralną, co więcej bibliotekę, galerie sztuki czy restauracje i ogrody. Po trzech latach budowy nastąpiło huczne otwarcie z widowiskiem multimedialnym. Od tego czasu jest to miejsce odznaczające się wyjątkowym podejściem do sztuki i odbiorcy. Przestrzenią z kulturą interaktywną, współczesną a przede wszystkim otwartą na ludzi i wartości.

Wydarzenia orgaznizowane w Centrum Spotkania Kultur zawsze cieszą się sporą frekwencją. Na dużą publikę pozwala znakomicie wyposażona Sala Operowa, która pomieści nawet do 1000 widzów. Odbywają się na niej nie tylko koncerty czy widowiska teatralne, ale również konferencje, kabarety, sympozja i wybitne przedstawienia operowe. W najbliższym czasie CSK będzie gościć wielu wybitnych artystów. Krzysztof Cugowski wystąpi z Zespołem Mistrzów podczas swej nowej trasy koncertowej. Paweł Domagała z „Wracaj Tour” szykuje kolejną dawkę wzruszeń i dobrej energii. To tylko jedni z nielicznych muzyków, których będzie gościć Centrum Spotkania Kultur a bilety mogą Państwo kupić niezmiennie na stronie biletyna.pl.

Lublin inne wydarzenia