koncert Enej

Kolędowanie z Enejem

koncert Enej

Kolędowanie z Enejem

Kolędowanie z Enejem - Bilety na koncert

W 2021 roku usłyszymy zespół Enej podczas wyjątkowych zimowych koncertów. Grupa zaprezentuje unikalne aranżacje polskich i ukraińskich kolęd i pastorałek.

Zbiór tradycyjnych utworów w językach polskim i ukraińskim został wydany przez zespół Enej pod nazwą „Kolędy pod wspólnym niebem”. To płyta, która wyjątkowo wyraziście ukazuje charakter znanych wszystkim melodii.

Zimowe koncerty pt. „Kolędowanie z Enejem” wypływają z wielokulturowej przystani zespołu i niosą dobrą nowinę całemu światu. Te utwory są jak pasterska pieśń rozświetlana blaskiem ognisk. Pieśń, która nie zważa na granice, podróżując pod należącym do wszystkich wspólnym niebem. A mówiąc prościej – koncert zespołu Enej z kolędami to ciepły, rodzinny czas, pełen spokoju i harmonii.

Enej – koncerty 2021

Niezależnie od tego, czy dla państwa okres świąteczny jest religijnym obrzędem, czy po prostu rodzinnym spotkaniem – warto wybrać się na „Kolędowanie z Enejem”. Piękne, wyjątkowe kolędy w bogatych aranżacjach to po prostu cudowny, ciepły wieczór, którego każdy potrzebuje.
Sprawdź repertuar koncertów na nadchodzące miesiące i kup bilet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Kolędowanie z Enejem

Znakomity występ. Profesjonalni muzycy. Kolędy w wykonaniu Enej są rytmiczne i radosne, nawet te melancholijne. Świetne aranżacje. Potrafią wciągnąć publiczność w śpiewanie i zabawę. W ubiegłym roku byliśmy na ich występie w Warszawie przy ul. Głębockiej i w tym roku wypatrzyliśmy koncert w Żyrardowie i pojechaliśmy. Cieszymy się z płyty z kolędami. Ale fantastyczny był utwór wykonany na bis bez instrumentów. Brakuje na rynku muzycznym takiego zespołu. Czekamy na to, że stworzą nowe utwory w tym stylu. Gratulacje.
Mega koncert !
Wspaniały koncert, cudowna rodzinna niemalże atmosfera. Wielkie podziękowania dla Enej za klimat, piękny śpiew kolęd polskich i ukraińskich. Gorąco polecam
Piękny koncert brawa dla zespołu i wokalistki wspaniała atmosfera i zabawa
Rewelacyjny czas, mega pozytywna energia.
Świetny występ! Klimat świąteczny oddany w 100 %❤️ super spędzony czas, oby więcej takich koncertów 😊
Super, polecam.
Świetny koncert oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój i stworzyło radosną atmosferę :)
Koncert mega zaskakujacy.

Polecane z kategorii koncert