koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

koncert Edyta Geppert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Bilety na koncert

Edyta Geppert - Jubileusz 35 lat pracy artystycznej - Bydgoszcz | Kupuj Bilety Online

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi - te ostatnie z tekstami klasyka gatunku - Mariana Hemara. To wreszcie niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Bydgoszcz inne wydarzenia

Recenzje

Było super!
Profesjonalny występ ,pani Edyty głos i wykonanie zachwyca .Dla mnie niezapomniane wrażenia
Przepiękny koncery. Z chcecia zobaczymy i usłyszymy Panią Edytę jeszcze raz.
Wspaniała!
Koncert wspaniały, bo taka też jest Pani Edyta Geppert i jej twórczość. Organizacja koncertu bardzo dobra, minus za zaduch na sali i brak klimatyzacji oraz trochę niewygodne krzesła. Pozostaje też pytanie o kulturę niektórych "oglądaczy", którzy wychodzili z sali w trakcie koncertu, przechadzając się za potrzebą, otwieranie, zamykanie drzwi, dekoncentracja słuchających , a przede wszystkim Artysty; zaś pod koniec żenujące gonitwy do szatni, gdzie nie zamilkły jeszcze brawa , a na scenie stoi Artystka.
Wspaniały koncert, i wzruszający, i zabawny. Pani Edyta, jak zawsze z klasą. Bardzo polecam zwłaszcza dla tych widzów, którzy lubią poezję śpiewaną, niebanalne teksty oraz cudowny głos Pani Edyty.
Zaskoczyło nas poczucie humoru pani Edyty, nie śpiewała jedynie smutnych i poważnych piosenek, ale też lżejsze i żartobliwe. Kolejnym zaskoczeniem był mąż artystki, a zarazem jej "jednoosobowy personel", który na dodatek wystąpił z nią w humorystycznym duecie. Minusem była muzyka z playbacku - poza pianinem elektrycznym, które było na żywo. Przy dość wysokiej cenie biletu można było oczekiwać przynajmniej skromnego bandu.
Wspaniała artystka, potrafi wzruszyć i rozbawić. Całkiem dobrze się sprzedało ;)
Bardzo sympatyczny, ciepły koncert. Na wysokim poziomie artystycznym - SŁOWA pięknie brzmiące!
Było zjawiskowo! Było...poruszająco, przerażająco, wzruszająco, smutnie i zabawnie. Fantastyczny spektakl muzyczny a Pani Edyta cudowna!
Coś pięknego . P.Edyta jak zawsze genialna . Koncert na najwyższym poziomie .
Wspaniały koncert. Klasa i profesjonalizm Pani Edyty Geppert budziły zachwyt.
Przepiękne wydarzenie 🤩
Koncert wzbudzający bardzo wiele pozytywnych refleksji społecznych wykonany w pięknym, oryginalnym stylu artystycznym właściwym Pani Edycie Geppert i Jej mężowi. Bardzo miłe przeżycie.
Zdzisław Pilarski 11.02.2020 11:23
Bez jednego Hitu ale super! Kameralnie a nawet wesoło!:)
Jedyna w swoim rodzaju atmosfera, a przy tym melancholia, wypływająca z charakteru z utworów Pani Edyty Geppert. Super!
Cudowny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mnóstwo wzruszeń.
Fantastyczne wrażenie sceniczne, byłam po raz pierwszy na koncercie EG i pod ogromnym wrażeniem jej lekkości i burzącego stereotypy optymizmu życiowego. polecam tym którzy lubią jej twórczość.
Znakomity koncert,nastrojowy,liryczny,niezwykły przekaz.Doskonała oprawa muzyczna,światła,dopełnienie to świetna dykcja i emisja głosu Pana Loretza.
Nietuzinkowy, zabawny i prawdziwy! Publiczność szczerze zaangażowała się w emocje ze sceny. Spójność tematyczna co do kolejności utworów, łagodne przejścia, zabawne anegdoty. Prawda w każdym z tekstów i w ich zaprezentowaniu, ogromne wczucie się w przekaz i wyczucie. Optymistyczne, życiowe, poruszające do łez. Wspaniały! Tak wiele lat twórczości trudno zawrzeć w zdawałoby się krótkim czasie, ale koncert został domknięty klamrą i trafną puentą.
Edyta jest jedyna: cudowny głos, wspaniała interpretacja, subtelny dowcip - wyjątkowy talent.
polecam serdecznie
jak zawsze pięknie.
niezapomniany wieczor, wrocily wspomnienia z dawnych lat dziekuje
Cudowny koncert pani Edyty polecam wszystkim
Wspaniały recital! Pani Geppert to klasa sama w sobie.
Wieczór niezapomniany. Szkoda tylko, że ARTYSTKA nie podpisywała płyt. Na pewno sprzedano by ich więcej! Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kolejne spotkanie.
Bardzo jestem zadowolona ze mogłam posłuchać tak wspaniałego koncertu.Kocham piosenki w jej wykonaniu.Honorata
Piękny i niepowtarzalny występ , uwielbiam muzykę Edyty Gepert .elzbieta
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane