koncert
Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

 
Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert - Bydgoszcz Filharmonia Pomorska | Kupuj Bilety Online

Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję" - to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert - śpiew
Tomasz Kaczmarek - fortepian
Jerzy Szarecki - trąbka
Piotr Loretz - reżyseria

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

 

Recenzje

Piękny koncert. Pani Edyta Geppert jest wielką gwiazdą, urzeka swym głosem, sprawia, że trudno oderwać od niej wzrok.
Bardzo miły wieczór spędzony na występie Pani Edyty Geppert.
Wspaniała artystka a tym samym niezapomniany wieczór. Wspaniałe wydarzenie.
Występ na najwyższym poziomie.Pełen humoru, a zarazem mnóstwo życiowych mądrości.Żal było jak się skończyło.Już myślę o zakupie następnych biletów z okazji 35 lecia pracy artystycznej P.Geppert.
Wspaniały koncert. Polecam.
Niepowtarzalne przeżycie,
Zamiast recitalu gwiazdy mały teatr
Bilety kupiłam na prezent dla Rodziców. Ale już nastepnego dnia dzwonili z podziękowaniem,Występem byli zachwyceni.Dobre nagłośnienie. i obsługa.
Przy pełnej sali i profesjonalnej obsłudze władz z Domu Kultury w Gorze Kalwarii wystep był udany .Piekny głos p Edyty jak zwykle piekny ,chociaz zabrakło mi piosenek np z lat 2010 np Ty Panie Czesc wystepu w formie piosenek kaberetowych moze bardziej nowoczesny ale nie moj styl Ogolnie wystep udany
Piękne przeżycie, cudowny koncert.
Wspaniałe emocje:czasem łzy, czasem śmiech. Forma koncertu bardzo mi się podobała.
Pani Edyta - zachwycająca. Baaardzo sympatycznie z ogromnym poczuciem humoru .
Rewelacja!!! Pani Edyta jest cudowna - to się jednak sprzeda!!! Na początku emocje, wzruszenie, a potem lekko, bardzo optymistycznie. Super!!!
Piękny koncert, pełen pozytywnej energii. Jak spektakl teatralny - każda piosnka to małe przedstawienie... Szkoda, że jej piosenek prawie nie puszczają w radio. Młodzi mają małe szanse by poznać jej twórczość, no chyba, że rodzice zainspirują i wezmą na koncert. Córki były wzruszone i bardzo im się podobało. Czekały na wspaniałą piosenkę Matko, Córko...może następnym razem. Ps. Pamiętam z dzieciństwa piosenkę "Ja już tamtej nie pamiętam" w wykonaniu Piotra Lorenca - dobrze by było ją usłyszeć na koncercie w wykonaniu Pana Piotra, może następnym razem... Dziękuję Pani Edyto i Panie Piotrze oraz wszyscy muzycy!!! Bardzo dobrze wydane pieniądze.
Występ cudowny, Pani Edyta w wielkiej formie. Do szczęścia zabrakło zabrakło mi tylko piosenki Jaka róża taki cierń.
Fantastyczny koncert:)
Justina 30.10.2018 18:07
Pani Edyta w formie, naprawdę. Na żywo byłem pierwszy raz ale warto, teksty ponad czasowe, zawsze aktualne, Gorąco Polecam !!!!!
rewelacyjny wystóęp. Piękny dziękuje
Świetny koncert i wspaniała Edyta Geppert. Ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci.
OK.
Występ refleksyjny, energetyzujący - wspaniałe emocje. Dla nas to niezapomniana inauguracja Sali widowiskowej Domu Kultury.
Wspaniały sentymentalny recital zwłaszcza dla starszego pokolenia
Dynamiczny, nastrojowy i z humorem zaprezentowany przekrój przebojów mojej ulubionej piosenkarki. Szkoda, że tak rzadko można Ją usłyszeć w mediach publicznych.
Z koncertu ja i moje koleżanki były zadowolone. Ja uważam ,że scena i artystka mogły by być bardziej oświetlone. Owszem stwarzało to jakiś nastrój ale ja osobiście lubię scenę bardziej oświetloną. A tak to było OK
Świetny występ. Dobre teksty znakomicie wyśpiewane (dobra dykcja i super głos). Bardzo miło spędzony czas. Serdecznie polecam. Jedynie bilety trochę drobie (80 zł)
Fantastyczny koncert, proszę o więcej takich wydarzeń
Kameralna atmosfera występu. Pani Edyta Geppert to wielka artystka, wspaniałe teksty i niesamowite wykonanie. Owacje na stojąco to mało by oddać chwałę i docenić to co Pani robi,Pani Edyto z sercami ludzi.
Super koncert, wspaniała artystka, jestem bardzo zadowolona i nie żałuję że byłam.
Wspaniały koncert jak zawsze piękna, to jest gwiazda.
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane

 

Bydgoszcz inne wydarzenia