koncert

Eleni

koncert

Eleni

Eleni - Bilety na koncert

Eleni - Rzeszów Kino Zorza | Kupuj Bilety Online

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni (ur. 27 kwietnia 1956 w Bielawie) polska piosenkarka pochodzenia greckiego.

Jej rodzice, Perykles i Despina Milopulos są emigrantami z Grecji, osiadłymi w Polsce w latach 50. W Bielawie ukończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną w klasie gitary. Zadebiutowała w szkolnym zespole Niezapominajki, później śpiewała w licealnym zespole Ballada. Po maturze zaczęła występować w studenckim zespole Hellen. Od 1975 działała w zespole Prometheus, od 1980 rozpoczęła karierę solową.

Pierwszą płytę długogrającą Po słonecznej stronie życia nagrała z Prometheusem w 1977. Śpiewała piosenkę w czołówce polskiej wersji serialu Bouli i Pinokio.

W 2006, z okazji 30-lecia pracy artystycznej, Eleni wydała książkę Nic miłości nie pokona (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2006). Książka jest rozmową z o. Robertem Mirosławem Łukaszukiem z Biura Prasowego klasztoru jasnogórskiego o jej życiu, miłości, cierpieniu i rozmowach z Bogiem.

Na wniosek dzieci została Kawalerem Orderu Uśmiechu.

W 1996 została odznaczona Czerwoną Kokardką.

24 września 2008 Rada Miasta przyznała jej tytuł Honorowego Obywatela Miasta Bielawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Rzeszów

04.03.2020, 18:00 Kino Zorza
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Rewelacja, super atmosfera, kapitalna zabawa usłyszeć przeboje z lat młodzieńczych - bezcenne :)
Wspaniała artystka, przepiękny koncert, szczerze polecamy!
Jedna gwiazdka mniej za dyskomfort spowodowany używaniem smartfonów przez niektórych słuchaczy do nagrywania występu artystów. Koncert piękny, występ bardzo profesjonalny, wart wydanych pieniędzy. Organizacja imprezy dobra.
Koncert mojej ulubionej piosenkarki Eleni był bardzo udany. Z zachwytem słuchałam pierwszy raz na żywo pięknych utworów.
Bardzo udany występ, wspaniałe wykonanie pięknych piosenek zarówno starszych utworów jak również tych z najnowszej płyty!
Gwiazda z anielskim głosem, posiadająca bardzo dobry kontakt z publicznością. Ciekawy repertuar. Powrót do dawnych lat.. Wspaniały koncert!!!
Wspaniała atmosfera, cudowne przeżycie, teksty z przesłaniem, polecam wszystkim wybrać się na koncert!
Uczestniczka 18.02.2020 16:03
Świetna impreza, Eleni nawiązuje czarujący kontakt z publicznością.
CUDOWNIE!!!
Fantastyczny koncert, doskonała zabawa! Stare piosenki - jak stare wino :) Nowe - równie piękne i melodyjne. Do tego skłaniająca do przemyśleń część refleksyjna... Eleni potrafi sprawić, że na każdej twarzy pojawia się uśmiech, a człowiek na pewien czas zapomina o codziennych problemach... Tego koncertu się nie słuchało - w nim się UCZESTNICZYŁO! Polecam wszystkim, bez względu na wiek!
Joanna 03.12.2019 11:14
Świetny koncert, to trzeci już w tym roku, na którym byłam.Eleni jest wspaniała!
Bardzo miły sympatyczny wieczór ! Eleni w doskonałej formie z humorem poprowadziła występ. Przyjazna Gwiazda pozowała do zdjęć i rozdawała autografy . Chcemy jeszcze zobaczyć Eleni na żywo
Koncert fajny tylko nagłośnienie średnie
To wydarzenie Moja Rodzina zapamięta na długo. Bawili się świetnie . :)
Koncert wspaniały!Głos nieziemski!Zespół fantastyczny!Widać profesjonalizm, kulturę bycia na scenie i szacunek do widza. Na żywo przeżycie ponadczasowe!
Występ Eleni cudowny. Uwielbiam ją, jej ciepły i miły głos. Sposób integracji z widownią. Jej świetne piosenki przypominają mi młodość. Piękne teksty piosenek i muzyka są jedyne w swoim rodzaju. Dziękuję Eleni, było świetnie🤗😃❤
Renata 19.11.2019 17:08
Wspaniale
Niesamowite doznania, refleksje .Koncert był lekiem na moje smutki. Wspaniała atmosfera. Dziękuję
Kocham Eleni i szanuję za jej ciepło, szacunek dla widza i oczywiście Cudowny głos. Spotkanie, bo tak określiła to Eleni było przesympatyczne i dodając odnowioną salę w CKiS to cudownie spędzone popołudnie .
Koncert był przepiękny. Śpiewaliśmy, klaskaliśmy i bujaliśmy się w rytm pięknych piosenek.
Było super,Niepołomice proszą o więcej takich koncertów
Eleni jak zwykle rewelacyjna! Bawiłam się znakomicie!
Super koncert!
Wspaniały Koncert!.:) Jestem uduchowiona na długi czas. Polecam wszystkim!
Piękny koncert, życiowy repertuar skłaniający do refleksjii
Jestem bardzo zadowolona, występ dostarczył mi niezapomnianych wrażeń, Eleni sprawiła, że mogłam zapomnieć o istnieniu problemów. Sama wokalistka to ciepła, miła osoba. Świetna dykcja. Poczułam się wyjątkowo.
Cudowny pełen ciepła koncert
Koncert bardzo udany. Eleni bardzo ciepłą i pozytywną osobą , która widać, że lubi i szanuje swoją publiczność. Warto było się wybrać
Bardzo dobrze przygotowany koncert super. Gorąco polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Rzeszów inne wydarzenia