koncert

Jaromir Nohavica

koncert

Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica - Bilety na koncert

Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie - muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jaromir Nohavica

Koncert był wielkim przeżyciem i przywołaniem wspomnień sprzed 30 lat - z pierwszego występu Jarka we Wrocławiu. Wspaniały repertuar, cudowni muzycy i niesamowity kontakt z publicznością.
Wspaniały koncert
To mój trzeci koncert Jaromira Nohavicy. Zawsze jest wspaniała, domowa atmosfera. Tym razem cudnie przeplatał piosenki liryczne z wesołymi podwórkowymi. Niesamowity jak zwykle koncert. Cudowna zabawa.
Magiczna uczta duchowa. Piękna jakość dźwięku i nieprzeciętny artysta rozmiłowany w ludziach i w muzyce. Dużo przestrzeni dla dźwięku i .... chwilo trwaj!
Mariola 24.10.2019 20:13
Rewelacyjny koncert, jak zwykle zresztą. Czekamy na kolejny.
Koncert super, piosenki Jaromira w świetnym wykonaniu i oprawie.. polecamy, do tego plus za wybór sali, kameralna, idealna do tego typu koncertu, Warto było!!!
Klasa sama dla siebie + goście super;) nawet udało sie nagłośnić halę
Czechmarian 24.10.2019 13:42
Koncert był REWELACYJNY !!!
artjola 24.10.2019 12:03
Koncert fantastyczny. Super spontaniczny kontakt Jarka z publicznoscia. Ciekawi goscie podczas koncertu,w szczegolnosci perkusista.
Joanna 24.10.2019 11:50
Było super. Doskonały kontakt wykonawcy z publicznością. Szczerość i naturalność artysty. Ponadto wspaniali instrumentaliści. Rewelacja.
Bardzo dobry koncert, znakomita akustyka, świetny kontakt artysty z publicznością.👏
:) Wspaniały koncert.
Rewelacja. Energia, świetne wykonanie i kontakt z publicznością. Ujął nas od pierwszej chwili. A do tego wyjątkowy repertuar.... Bardzo polecamy A&A
agillein 24.10.2019 08:27
Super jak zawsze w PL. Jedynie brakowało Mistrza do podpisywania płyt,autografów,zdjęć ? Szkoda.
Doskonały koncert!
Bardzo udany wieczór, Jaromir potrafi nawiązać kontakt z publicznością, widać, że lubi to co robi, a widownia fajnie reagowała i widoczna była spora grupa fanów pieśniarza.
super koncert, wspaniały kontrakt Jaromira z publicznością, dużo śmiechu i dobrej muzyki przy akompaniamencie bardzo dobrych muzyków
Koncert świetny, genialny Jaromir! Bardzo udany wieczór! Polecamy!
Agnieszka i Gosia 22.10.2019 09:31
Fantastyczny Koncert, świetna forma Artysty.
Świetny artysta super koncert 😀😎
Było super:)
Koncert fantastyczny
Cudowny wieczór we wspaniałej sali Koncertowej Jordanki - nienaganna akustyka, oświetlenie artystów adekwatne do każdego utworu i chwili, komfortowe fotele, ale przede wszystkim Jaromir ze swoim znanym i nowym repertuarem. Wszechstronnie uzdolniony, zabawny ale i wzruszający do łez sąsiad zza południowej granicy, a jednak jakby nasz, polski. Nie zapomniane przeżycia. Dziękuję.
Super koncert:-) Pełen pozytywnej energii. Polecam
To jest nasza miłośc absolutne, przyjechalismy specjalnie z Gdańska i było magicxznie.Jaromirze jestes wielki moze byc szesc gwiezdek!
wielbiciel Jaromira N 21.10.2019 19:15
genialny artysta, nie jest to mój pierwszy koncert i chętnie pójdę na następne
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert