koncert
Jaromir Nohavica

koncert

Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica - Bilety na koncert

Jaromir Nohavica | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Jaromír Nohavica – czeski pieśniarz, muzyk, kompozytor i poeta.

Koncerty czeskiego barda, od dłuższego czasu cieszą się w Polsce niesłabnącym powodzeniem, a wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

J. Nohavica nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest „Poruba” - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Toruniu.

Jaromírowi Nohavicy na scenie towarzyszy zespół w składzie: Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).
Z pewnością rzesze fanów Artysty, z niecierpliwością czekają na kolejne, niesamowite spotkanie - muzyczną ucztę.

Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert
To mój trzeci koncert Jaromira Nohavicy. Zawsze jest wspaniała, domowa atmosfera. Tym razem cudnie przeplatał piosenki liryczne z wesołymi podwórkowymi. Niesamowity jak zwykle koncert. Cudowna zabawa.
Magiczna uczta duchowa. Piękna jakość dźwięku i nieprzeciętny artysta rozmiłowany w ludziach i w muzyce. Dużo przestrzeni dla dźwięku i .... chwilo trwaj!
Mariola 24.10.2019 20:13
Rewelacyjny koncert, jak zwykle zresztą. Czekamy na kolejny.
Koncert super, piosenki Jaromira w świetnym wykonaniu i oprawie.. polecamy, do tego plus za wybór sali, kameralna, idealna do tego typu koncertu, Warto było!!!
Klasa sama dla siebie + goście super;) nawet udało sie nagłośnić halę
Czechmarian 24.10.2019 13:42
Koncert był REWELACYJNY !!!
artjola 24.10.2019 12:03
Koncert fantastyczny. Super spontaniczny kontakt Jarka z publicznoscia. Ciekawi goscie podczas koncertu,w szczegolnosci perkusista.
Joanna 24.10.2019 11:50
Było super. Doskonały kontakt wykonawcy z publicznością. Szczerość i naturalność artysty. Ponadto wspaniali instrumentaliści. Rewelacja.
Bardzo dobry koncert, znakomita akustyka, świetny kontakt artysty z publicznością.👏
:) Wspaniały koncert.
Rewelacja. Energia, świetne wykonanie i kontakt z publicznością. Ujął nas od pierwszej chwili. A do tego wyjątkowy repertuar.... Bardzo polecamy A&A
agillein 24.10.2019 08:27
Super jak zawsze w PL. Jedynie brakowało Mistrza do podpisywania płyt,autografów,zdjęć ? Szkoda.
Doskonały koncert!
Bardzo udany wieczór, Jaromir potrafi nawiązać kontakt z publicznością, widać, że lubi to co robi, a widownia fajnie reagowała i widoczna była spora grupa fanów pieśniarza.
super koncert, wspaniały kontrakt Jaromira z publicznością, dużo śmiechu i dobrej muzyki przy akompaniamencie bardzo dobrych muzyków
Koncert świetny, genialny Jaromir! Bardzo udany wieczór! Polecamy!
Agnieszka i Gosia 22.10.2019 09:31
Fantastyczny Koncert, świetna forma Artysty.
Świetny artysta super koncert 😀😎
Było super:)
Koncert fantastyczny
Cudowny wieczór we wspaniałej sali Koncertowej Jordanki - nienaganna akustyka, oświetlenie artystów adekwatne do każdego utworu i chwili, komfortowe fotele, ale przede wszystkim Jaromir ze swoim znanym i nowym repertuarem. Wszechstronnie uzdolniony, zabawny ale i wzruszający do łez sąsiad zza południowej granicy, a jednak jakby nasz, polski. Nie zapomniane przeżycia. Dziękuję.
Super koncert:-) Pełen pozytywnej energii. Polecam
To jest nasza miłośc absolutne, przyjechalismy specjalnie z Gdańska i było magicxznie.Jaromirze jestes wielki moze byc szesc gwiezdek!
wielbiciel Jaromira N 21.10.2019 19:15
genialny artysta, nie jest to mój pierwszy koncert i chętnie pójdę na następne
Genialne
Piękny, klimatyczny koncert.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane