koncert Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

koncert Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski  i  Pavel Planka - Bilety na koncert

Ethno Jazz Festival zaprasza na długo oczekiwany koncert Jaromira Nohavicy.
Najwybitniejszy czeski bard wystąpi 12 listopada w sali audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy ul. Wystawowej 1.
Artyście na scenie towarzyszyć będą: Robert Kuśmierski - akordeon, piano i Pavel Planka - instrumenty perkusyjne

Jaromir Nohavica jest znany i kochany tak samo w Polsce, jak i w swojej ojczyźnie Czechach. Podczas koncertów czeskiego barda wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.
Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach. Bardzo dobrze zna język polski i swoje koncerty w Polsce prowadzi po polsku. Nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest Poruba - to nazwa ostrawskiej dzielnicy, z którą łączy go wiele wspomnień i gdzie wszystko się w jego życiu zaczęło: pierwsze miłości, przyjaźnie, znajomości, ale także awantury i szykany. Dwie piosenki z płyty (Czarna dziura i Empire State) cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów. Utworów z ostatniej płyty z pewnością nie zabraknie podczas koncertów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje Jaromir Nohavica + Robert Kuśmierski i Pavel Planka

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert