koncert

Justyna Steczkowska

koncert

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska - Bilety na koncert

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Justyna Steczkowska

Bilety

Recenzje Justyna Steczkowska

Piękny koncert,Justyna zdolna i piękna.Muzyka magiczna. Dziękujemy
Świetny koncert, muzyka innego wymiaru i ten głos ... Polecam.
Kosmiczne show, bardzo mi się podobało, a raczej uruchomiło nowe emocje, kupiłam książkę Cywilizacja dusz.Dziękuję za inspirację do rozwoju i piękny wyraz artystyczny.Niezawodna Justyna Steczkowska.
Krystyna 17.09.2019 14:21
Koncert absolutnie genialny, zjawiskowy. Transcendentny i pełen mistycyzmu. Klasa sama w sobie, przeżycie z kategorii metafizycznych.
Tomasz 17.09.2019 13:55
Mistyczny,piękny koncert. Wokal nieziemski. Kunszt i maestria.
Cudowny koncert, warty każdej ceny!
Marek 17.09.2019 08:26
Jaka ma być recenzja??? Koncertu nie było . Dałbym 0 gwiazdek. Nawet nie powiadomiliście o odwołaniu..
Występ i jego organizacja super. Fantastyczna Orkiestra i Justyna. Szkoda tylko, że wisienkę z tortu "zabrała" Justyna swoją szczerą wypowiedzią po występie. Chyba było lepiej nic nie mówić...Ale spektakl godny polecenia.
Super koncert. Justyna głos niesamowity.
Super spektakl, wspaniała realizacja.
Sam występ był rewelacyjny, piękne stroje, cudowny głos i bawilismy się świetnie. Szkoda tylko ze Justyna nie wyszła odebrać kwiatów od fanów. Widziałem ich zawiedzione oczy, zrobiło mi się przykro jak nigdy na żadnym koncercie.
Cudowna! Pani Justyna i scena i całe przedsięwzięcie! Zakochałam się w strojach, też takie chcę!
Koncert REWELACYJNY, Brak oznakowanych rzędów i miejsc.
Super .Pani Justyna jest czarująca 😍
Koncert jak również wykonawczyni piękni. Muzycy bardzo utalentowani. Panie z ogromnym talentem i urodą. Sama przyjemność dla duszy. Chciałabym brać udział w takim wydarzeniu każdego roku.
Koncerty z Panią Justyna jak zawsze wspaniałe. Kocha i szanuje publiczność, pięknie śpiewa, jest uroczą osobą. Cóż można powiedzieć więcej! Szkoda tylko, że amfiteatr nie jest za uroczy. Przydałyby się siedzenia z oparciem, gdyż nie jestem już najmłodsza a i sprawy toalet lepiej zorganizowane
Genialny, genialny koncert i absolutnie zjawiskowa Justyna w roli cygańskiej królowej. Zdecydowanie polecam, całość na światowym poziomie.
Nie jestem fanką Justyny Steczkowskiej, ale szczerze trzeba przyznać, że jest ona niezwykle utalentowaną artystką. Spektakl cygański był na najwyższym poziomie! Pani Justyna czarowała swoim głosem, od samego początku również nawiązała dobry kontakt z widownią. Podsumowując: p. Justyna Steczkowska - koncert na najwyższym poziomie, świetny wokal (talent!). Polecam wszystkim niezdecydowanym! :-)
piękna i utalentowana wokalistka, pogoda dopisała :)
Ze znajomymi zgadzamy się co do tego, że za smutno śpiewała (czasem przygnębiająco) i troszeczkę mało energii było w utworach, zwłaszcza jak na koncert na żywo. Trąbka pięknie grała ale podkład ją zagłuszał. Poza tym wszystko było super!
Artur79 17.08.2017 11:41
Gratuluje organizatorom wspaniałej idei łącznia doznań kulinarnych z duchowymi. Piekny koncert, p. Justyna włada głosem perfekcyjnie, a mikrofonem frazuje niczym skrzypaczka. Świetny trębacz, przeciętny perkusista. Co do muzyki to wybrałbym lepszy repertuar i ciekawsze teksty. irytująca była praca oświetleniowca, który atakował publiczność po oczach ostrym światłem. Może to jest maniera dyskotekowa. Całość oceniam przeciętnie - chętnie pójdę na innego wykonawcę.
Zachwycająca Artystka i atmosfera podczas koncertu!
Super. Polecam.
Jak wszystkie koncerty na których byliśmy w Kuźni REWELACYJNY. Justyna i Jej team CUDOWNI.
Justyna Steczkowska to wielka, polska artystka! Koncert bardzo emocjonujący, niesamowity.
Znakomity koncert. Wspaniała wokalistka, wspaniała kobieta. Najlepszy kameralny koncert jaki oglądałam. Bardzo dziękuję Pani Justynie, całemu Zespołowi i Organizatorom.
Bylo wspaniale. Cudowny koncert, cudowne miejsce, super obsługa. Dziękuję
Cudny wieczór. Moje serce gra do dzisiaj. Pani Justyna jest całą muzyką . Jestem pod wielkim wrażeniem. Dziękuję
Anna Szymanek 30.05.2017 12:18
Artystka rewelacyjna, impreza sprawnie zorganizowana, inicjatywa godna pochwały :-) niestety dość poważny problem z nagłośnieniem wokalu, w związku z czym można było rozpoznać piosenki, ale zrozumieć tekstu - już niestety nie za bardzo.
Prawdziwa Artystka :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert