koncert

Kobranocka

koncert

Kobranocka

Kobranocka - Bilety na koncert

Kobranocka - Gomunice Club Muzyczny BOGART | Kupuj Bilety Online

Kobranocka - legendarna toruńska kapela, to która gra dla Was nieprzerwanie ponad trzydzieści lat!!!

Liderem zespołu jest Kobra - Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik, który gra do dziś (z kilkuletnią przerwą na solowy projekt - "Atrakcyjny Kazimierz"). Od ponad dwudziestu lat w składzie znajduje się Piotr "Vysol" Wysocki. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło.

Bardzo ważnym członkiem-założycielem jest tekściarz zespołu - Ordynat Michorowski - ordynator oddziału zamkniętego szpitala psychiatrycznego... Kobra poznał Ordynata z powodów "militarnych" w 1984 roku, lekarz pokazał swoje teksty (miedzy innymi "List z poligonu"). Jak sam niedoszły żołnierz mówi: "jedyne wyjście to było założenie kapeli". Pierwotnie zespół nosił nazwę Latający Pisuar. Wszystko zaczęło się od jednorazowego wystepu, gdyż kapela nie przewidywała działalności komercyjnej, jedynie podziemną. Ale po pierwszym, nader udanym koncercie zespół dokooptował do składu Waldka Zaborowskiego grającego na saksofonie i przemianował się na Kobranockę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

IRA

IRA

(687)

najbliższe wydarzenie
14.11.2020 18:00

bilety od 90.00 PLN

Recenzje

Super :) Świetny koncert, Kobranocka dała z siebie wszystko :)
Magiczne miejsce i powrót w cudowne lata osiemdziesiąte. Teksty sprzed 30 lat zadziwiająco aktualne w kontekście tego, co się dzieje obecnie w kraju. Kobranocka na szczęście jest po właściwej stronie mocy. Publiczność, a właściwie jej część, bawiła się jak za starych dobrych czasów. Pogo obowiązkowe. Zespołowi życzę jeszcze wielu lat koncertowania. Mają co kontestować.
Jak za starych dobrych czasów !!!!!! Super KLUB- Super koncert! Dzięki !
Przecudownie !!! Jak zawsze !!!
Koncert świetny, ale za duzo polityki. Jak chcę by ktoś mi mówił jak mam żyć to wolałbym nie płacić za to pieniędzy.
Super. Koncert bardzo dobry. Muzyka ze starych, dobrych czasów.

Polecane