Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

„Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani

koncert

„Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani

„Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany w Polsce z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland – edycja 4 (ćwierćfinalista) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo (finalista), a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show “Dil Hai Hindustani” (2018), którego był półfinalistą.
Michał Rudaś jest wieloletnim uczniem mistrza ragi indyjskiej Anupa Misry, profesora Sanskrit University w Varanasi w Indiach oraz absolwentem wydziału wokalnego Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Bednarskiej w Warszawie. Ma na koncie 5 albumów, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską.
Michał Rudaś jest też wokalistą dubbingu w wielu filmach animowanych, m.in : “Tarzan 2”, “Mój brat Niedźwiedź 2”, “Księżniczka na ziarnku grochu”. Występował również w kilku spektaklach muzycznych: „Kwiaty we włosach”, „Notre Dame l’historie” oraz w spektaklach teatru Roma i Rampa w Warszawie oraz Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu.
W ostatnim czasie Michał Rudaś zdobył rozgłos swoim niezwykłym orientalnym występem w stylu arabskim w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo w duecie z Robertem Janowskim, który wcielił się w Stinga w piosence „Desert Rose”.

Michał zaśpiewa przy akompaniamencie Piotra Mani – wybitnego pianisty, aranżera i kompozytora, absolwenta Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Piotr Mania jest laureatem Fryderyka za najlepszy debiut jazzowy 2010 roku za płytę „Pearl”. Współpracował między innymi z Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Tomkiem Szymusiem, Grażyną Łobaszewską, Katarzyną Stankiewicz, Mietkiem Szcześniakiem czy Sławkiem Uniatowskim.
Podczas koncertu „Kolory świata” wokalista zabierze słuchaczy w wielobarwną podróż muzyczną przez różne kultury i gatunki muzyczne. Usłyszymy piosenki z repertuaru wokalisty z jego autorskich płyt „Shuruvath” i „Changing” oraz najnowsze single: „Kolory Świata”, Naprawdę jesteś” oraz jeden zupełnie premierowy utwór-niespodziankę. Nie zabraknie też kilku klasyków polskiej i zagranicznej.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/511515507060993/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: „Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani


Jak działają recenzje?
Cudowny występ, Michał Rudaś w świetnej formie, malował dźwiękiem a akompaniament pana Piotra idealnie uzupełniał wokal Michała. Piosenki mi juz znane od dawna odkryłam na nowo. Uczta dla duszy! Znajomi tez zadowoleni
Kasia 07.04.2022 20:58
„Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani
Piaseczno, 25.03.2022
Dom Kultury
Wspaniały występ...klimat w jaki wprowadził nas wykonawca, wręcz magiczny, kolorowy, energetyczny.
LIDKA 26.03.2022 08:52
„Kolory świata” koncert Michała Rudasia przy akompaniamencie Piotra Mani
Piaseczno, 25.03.2022
Dom Kultury

Polecane z kategorii koncert