koncert
Koncert Muzyki Filmowej na BIS

koncert

Koncert Muzyki Filmowej na BIS

 
Koncert Muzyki Filmowej na BIS - Bilety na koncert

Koncert Muzyki Filmowej na BIS | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Koncert Muzyki Filmowej na BIS, największe hity i najlepsze wykonania utworów z trzech edycji koncertów muzyki filmowej. Teraz na jednym koncercie! 

Fantastyczne głosy polskiej sceny muzycznej, m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny oraz Sławek Uniatowski z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej wprowadzą Państwa w niezwykły filmowy świat najbardziej znanych i lubianych muzycznych przebojów. Koncert pełen dobrej energii i prawdziwych wzruszeń przy dźwiękach z ukochanych filmów takich jak „Dirty Dancing”, „James Bond”, „Pretty Woman”, „Batman Forever”, „Król Lew”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Dawno temu w Ameryce”, „Gwiezdne Wojny” i wielu innych.

Całość poprowadzi polski teatrolog, krytyk filmowy i publicysta - Tomasz Raczek.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

14.08.2019, 20:00 Amfiteatr
23.08.2019, 20:00 Amfiteatr

Brak wydarzeń

 

Recenzje

może gdybym nie widziała Koncertu Muzyki Filmowej na hali byłabym mniej krytyczna, ale zdecydowane nie dla amfiteatru! ulewny deszcz i przy tym opóźnienie koncertu o pół godziny, niech mokną, poczekają... pijane towarzystwo wokół... sam koncert bardzo polecam, ale w bardziej komfortowych warunkach lokalowych, nie wspominając o jeszcze większej atrakcyjności występów artystycznych na hali, które są niemożliwe do zrealizowania na wolnym powietrzu
Wyśmienity koncert, fantastyczba obsada.
Gwiazdka mniej za półgodzine opóżnienie i lekceażenie publiczności przez ten czas - żadnego wyjaśnienia. Poza tym świetny koncert, wspaniali wykonawcy, doskonały dobór repertuaru, profesjonalna orkiestra, noi i błyskotliwy prowadzący. Cudowna zabawa. Czekamy na bis bis.
 

Polecane