koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Kielce Kieleckie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje

Kortez to jednak mega gwiazda, prawie 2 godziny niesamowitej muzyki bez jakiś dziwnych przerw na zagadywanie publiczności... I to mnie się podobuje
Koncert znakomity! Profesjonalne nagłosnienie i oprawa świetlna.
Świetny koncert! Super wokal i bardzo dobre nagłośnienie. Naszą uwagę przykuło też oświetlenie.
Świetny koncert ,dobre nagłośnienie.
Koncert rewelacja!!!!
Głos Korteza + nagłośnienie + światła = dreszcze na plecach przez cały koncert.
Kortez - mistrz świata w tworzeniu intymnej atmosfery. To jak wieczór sam na sam z jego muzyką. Wrażenia niezapomniane to chyba jedyny facet który potrafi tak ubierać uczucia w słowa. Niekwestionowany romantyk polskiej sceny numer 1.
Świetny ,klimatyczny koncert
Impreza Kameralna, super klimatyczna
Każdy koncert Korteza jest fantastyczny. Sala dawała pogłos. Czas wymienić fotele na nieskrzypiące. Te pamiętają chyba armię carską... klimat oczywiście był.
Coś wspaniałego, nic dodać, nic ująć. Dziękuję
Otwarcie wejść miało być o 18, a było dopiero o 19:20 przez co długo czekaliśmy w kolejce na zimnie. Koncert- super!!!!!
One word: Super! Kortez is the best Polish artist I know! And live is the best! Great music and production. Really goes straight to the soul.
Wspanialy jak zwykle. Kameralny i klimatyczny. Polecam
Koncert mega klimatyczny. Kortez w bardzo dobrej formie. Natomiast, jakimś absurdem było to że nie mogłem siedzieć przy boku mojej żony, ponieważ musiała być zachowana pusta przestrzeń pomiędzy nami. Chore ale to i tak nie popsuło nam wieczoru.
Koncert piękny! Kortez zachwycający! Brak konsekwencji i kontroli organizatora. Dotyczy przestrzegania zajmowania wyznaczonych miejsc, wchodzenia ludzi na widownię po rozpoczęciu wydarzenia
Opłacało się przyjechać 600km!
Kortez jak zwykle niezastąpiony, jednak nagłośnienie pozostawiało trochę do życzenia.
Było rewelacyjnie! 😁
Koncert najgorszy na jakim byłam... uczestniczyłam już w 5. Pomimo, że Kotrez robił wszystko aby dac z siebie jak najwięcej to jakość nagłośnienia fatalna.
Kortez super artysta. Szkoda że koncert zaczął się z opóźnieniem i widzowie czekali na zewnątrz (marzli) bo dopiero po 19.00 zostali wpuszczeni na Arenę czekając od 18.00 zgodnie z informacją na biletach. Resztą organizacji bez zarzutu.
Świetny koncert. Jestem bardzo zadowolona
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane