koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

koncert Kortez

Kortez - Kwadro Tour 2020

Kortez - Kwadro Tour 2020 - Bilety na koncert

Po ośmiu letnich koncertach zapraszamy na wyjątkową trasę Korteza w scenerii jesienno-zimowej. W ostatnim czasie sporym przeobrażeniom uległ zespół towarzyszący, który zmniejszył się do kwartetu. Jesienią na scenie zobaczymy muzyków w składzie:

Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe

Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki

Robert Szymański - perkusja, chórki

Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: "Co myślisz?", " Czy to już jest dno?", "Wiem, że mnie podglądasz", "Wracaj do domu", "Dlaczego z Tobą jestem?", "Boję się", "Mój dom" i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było MEGA 🥰🎶 Najlepszy 🤩
Wspaniały występ, przyjemny dla zmysłów. Nieoceniona gra Pana Tomasza na trąbce.
Rewelacja, Bardzo udany koncert, miło spędzony czas. Klub przyjemny, pasujący nastrój. Niesamowita oprawa świetlna, oświetleniowiec zrobił kawał dobrej roboty. Kortez dał tego czego oczekiwałem :)
Super-polecam
Jak zwykle u Korteza- wszystko na najwyższym poziomie. Jestem pełna podziwu dla aranżacji i umiejętności wszystkich muzyków. Świetne nagłośnienie! Szkoda, że trzeba było siedzieć.
Genialny koncert. Kortez po prostu wymiata ❤️ Super akustyka i światło.
Bardzo dobra organizacja. REWELACYJNE nagłośnienie. Super oświetlenie. A co do Korteza - fajnie , że jest ktoś jeszcze na tej polskiej scenie tak wrażliwy i śpiewajacy z TAKIM SERDUCHEM !!!!!!!
Niesamowity głos. Koncert jak zwykle rewelacyjny. Szkoda, że tak szybko minął czas. Pozostało tylko czekać na kolejny koncert w Łodzi. Uwielbiam Korteza. POLECAM Wszystkim.
Pełna profeska. Zarówno ze strony muzycznej jak i organizacyjnej.
Rewelacja!
Koncert zachwycający, śpiew, muzyka i oświetlenie dają razem niesamowite wrażenie. Chętnie skorzystam z Państwa oferty raz jeszcze. Polecam.
Koncert rewelacyjny, wyjatkowy, nastrojowy i artystycznie profesjonalny. Gra swiateł dopełniała muzykę. Czekam na kolejny koncert.
Świetny koncert - cały Kortez
Zawsze na najwyższym poziomie!
Patrycja 26.02.2021 09:44
Koncert bardzo dobry! Kortez niezmiennie cudny!
Cudowny koncert. Świetne aranżacje.
Świetny koncert !!!!! Pięknie !!!!
Cudowny klimat!!!!!
Super 👍🏻😂💋
Super koncert. Kortez jest niesamowity, świetne oświetlenie, nagłośnienie i wykonanie. Nie ma się do czego doczepić.
Kortez, to klasa sama w sobie. Mistrzostwo swiata. Bylam nie pierwszy i z pewnoscia nie ostatni raz!
Bardzo się cieszę, że koncert odbył się i był świetny - muzyka, oprawa świetlna i oczywiście główny bohater wieczoru KORTEZ.
Super zabawa mroczny Don Korteze dał czasu :)
Kameleon 26.02.2021 08:30
...Coż w obecnych warunkach szalejacego wirusa było bardzo OK. Obsługa wzglednie wyrozumiała i bardzo uprzejma.
Super miejsce! Fajni ludzie;) a KORTEZ....nie zawiódł! NAJLEPSZY! ARTYSTA(zawsze z dużych liter) który przenosi cię w inny wymiar wrażeń, doznań. Dziękuję z całego serducha!....I do zobaczenia;)
Genialny występ Korteza i jego ekipy. Majstersztyk. Warto było czekać. Jedyny minus to organizacja miejsc, bo bilety były wykupione obok siebie dla żony i dla mnie, a na nowych biletach były to już miejsca 19 i 25, a między nami planowano usadzić na miejscach 21 i 23 zupełnie obce osoby. Bez sensu. Obsługa rozłożyła ręce na moje zwrócenie uwagi i powiedziała że to komputer losował miejsca i mogę dogadać się z osobami z miejsc 21 i 23. To chyba jasne że jak kupuję 2 bilety koło siebie, to nie po to żeby ktoś mnie rozsadzał.
Super, rewelacja
Dobrze spędzony czas :-)
To był super wieczór 🙂 Dziękuję
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane