koncert

Kroke

koncert

Kroke

Kroke - Bilety na koncert

KROKE to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat.

Początkowo był kojarzony jedynie z muzyką klezmerską, a w swojej obecnej twórczości sięga po inspiracje do muzyki etnicznej i autorskie improwizacje. W ten sposób zespół stworzył własny, unoszący się ponad granicami i formami styl.

Chcielibyśmy – przyznają muzycy – aby nasza muzyka była nazywana po prostu muzyką Kroke.

Występują na całym świecie z wybitnymi artystami, od Petera Gabriela, Tomasza Stańko po Nigela Kennedy’ego.

Kroke to:
Tomasz Kukurba (altówka)
Jerzy Bawoł (akordeon)
Tomasz Lato (kontrabas)

W 2017 roku Kroke obchodziło 25-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji ukazały się dwa albumy: Traveller i dwupłytowa kompilacja „25 The Best Of” z najważniejszymi utworami z całego okresu działalności zespołu. Natomiast nakładem Świata Książki została wydana bogato ilustrowana książka ze zdjęciami archiwalnymi Kroke i rozmowami z artystami.

"Uważam ich za fantastycznych, uduchowionych muzyków. To wspaniały zespół." Peter Gabriel

"To, co tak skutecznie pociąga mnie w muzyce Kroke, to ich duchowa rzeczywistość, to znaczy szczerość i autentyczność w tej muzyce. " Nigel Kennedy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

13.10.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje Kroke

Fantastyczni, Genialni. Jak zawsze. Wielkie, wielkie brawa.
Magiczny występ, wspaniała atmosfera. Doskonały kontakt z artystami.
Jak zwykle rewelacyjni. Albo jeszcze lepsi.
Świetny występ w fajnej przestrzeni. Żałuję tylko, że nie wybrałam miejsc przy stoliku. Byłam w Kużni na koncercie pierwszy raz i teraz już wiem, że idąc na koncert w towarzystwie lepiej jest zarezerwować miejsca przy stoliku. A Kroke, no cóż są fantastyczni. Znam ich muzykę, więc nie było zaskoczenia.
super muzyka, p. Tomasz Kukurba genialny, zresztą pozostali muzycy tworzą całość nie do podrobienia, widać, że rozumieją się bez słów, czuje się głębie ich muzyki, jestem pod dużym wrażeniem, kolejny zaliczony ich koncert i kolejne och i ach, brawo panowie za tak unikalny styl
super występ. świetnie się bawilismy.
Genialne!
Kroke - świetny pokaz wirtuozerii przy odrobinie humoru. Organizator - plus za wstrzymanie kotleta na czas koncertu. Fajny wieczór!
Fantastyczny występ wirtuozów. Stojące brawa.
Fantastyczny koncert (jak zawsze), fajne miejsce. Smacznie. Dobrze się tu czuliśmy.
Klimatyczne miejsce i taki koncert ,bawiłam się wspaniale . Jedynie ceny biletów i płyt były nieco za wysokie. Cieszę się, że mogłam posłuchać znakomitej muzyki, miejsce i koncert zapamiętam na dłużej:-)
Bożena MS . 16.11.2019 09:31
Fantastyczni muzycy
Matyś 16.11.2019 08:27
Wspaniały koncert, niesamowity klimat
Miało nie być rezerwacji konkretnych miejsc (tak wynikało z przebiegu kupna biletów na tym portalu), ale faktycznie jednak była, więc nie miałem żadnego wpływu na to, czy chcę siąść bliżej, czy dalej sceny. Ocena = 1. Organizacja poza tym świetna, bardzo przyjaźni ludzie za barem, miejsce godne polecenia na mapie Kielc. Ocena = 4 (Stinga powiesili w toalecie!(?))
Znakomity zespół - byliśmy już na kilkunastu ich koncertach.
Koncert pełen emocji. Muzyka żydowska niby radosna, niby smutna... Ale wirtuozeria zespołu KROKE fenomenalna!! I lekka, i dająca do myślenia .
Świetny koncert. Profesjonalizm, pasja i radość z grania to Kroke. Gratulacje z okazji 25-lecia zespołu.
jednym słowem:SUPER!
Znakomity koncert trzech wirtuozów.
Koncert rewelacyjny!!! Wirtuozeria i mistrzostwo wykonania w każdym najmniejszym calu. Koncert zakończony owacjami na stojąco, co w Jeleniej Górze rzadko się zdarza...
REWELACJA !!!
Zespół Kroke jak zwykle wyjątkowy, niesamowity. Koncert piękny, porywający a jednocześnie refleksyjny. Dziękuję
Zespół Kroke znakomity. Szkoda tylko, że sala zapełniona jedynie w około 4/5, a była to przecież wyjątkowa okazja do posłuchania znakomitej muzyki.
Fantastyczny (jak zwykle).
SUPERRRRR !!!!!

Polecane z kategorii koncert