koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze - Bilety na koncert

Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.

50 jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane!

Zespół Mistrzów
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
Robert Kubiszyn – gitara basowa
Tomasz Kałwak – fortepian

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Charyzma niepowtarzalność głosu Krzysztofa Cugowskiego jak zawsze wzbudza emocje teksty utwory dostosowane do repertuaru ponadczasowe a Zespół Mistrzów rewelacja doboru instrumentów ,zgrani i pokazali swój kunszt. Polecam koncert .
Rewelacyjnie. Bardzo dobry koncert. A głos pana Krzysztofa sprawiał że po ciele przechodziły ciarki.
Najlepszy męski głos w Polsce!!!
Rewelacyjny wieczór z muzyką na najwyższym poziomie.
Klasa sama w sobie. Polecam.
Koncert bardzo udany!
Głos jak za najlepszych lat. Koncert, który przywoływał wiele wspomnień i wzruszeń. Zespół Mistrzów jak wskazuje nazwa na najwyższym poziomie, nagłośnienie i światło, wszystko na plus... troszkę szkoda, że koncert nie odbył się w miejscu, gdzie można byłoby poskakać, pośpiewać wraz z zespołem pod sceną (FanStrefa)... Oczywiście chciałbym też, żeby koncert trwał dłużej niż 1,5 godziny, ale trzeba uszanować wiek Krzysztofa i cieszyć się, że wciąż jest w formie, i że wciąż swoim głosem wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji... a wysłuchanie najlepszej dla mnie polskiej piosenki (Jest taki samotny dom) na żywo- wrażenia nie do opisania...
Występ mega. Głos niepowtarzalny. Zespół jak nazwa wskazuje Mistrzowski
Występ suuuuuper. Krzysztof Cugowski to klasa sama w sobie, od lat na najwyższym poziomie. Zespół Mistrzów również górna półka, Polecam
Super koncert :D świetne nagłośnienie
Było wspaniale
Występ rewelacyjny, kawał dobrej muzyki i śpiewu.
Niezapomniany koncert !!!!!!!!!
Świetny koncert!!!
Po prostu super koncert
Pan Krzysztof niezastąpiony, zespół grał na najwyższym poziomie. Internet nigdy nie odda emocji i siły w śpiewie pana Krzysztofa. To było najkrótsze 1,5 godziny w życiu, ale za to jakie niesamowite. Poszedłbym jeszcze raz :)
Byłam na tym koncercie drugi raz 🙂..bylo fantastycznie!!!! Krzysztof Cugowski ma perfekcyjny głos na żywo a Zespół Mistrzów to mistrzostwo świata. Polecam👌🔥
Super występ,bawiliśmy się cudnie, dobrze wydane pieniądze
Super rewelacyjny koncert polecam
Rewelacja, petarda inaczej nie da się opisać było warto
Bawiłam się wyśmienicie, ten głos który towarzyszył mi przez wiele lat mojego życia usłyszeć ma żywo było doznaniem nie lada 😀
Piękny głos, extra wydarzenia!
Pan Krzysztof Cugowski niesamowita petarda w gardle cudowny koncert, wrażenia niezapomniane, prosimy o więcej...
Wspaniały koncert, dobrze było usłyszeć na żywo niewyobrażalny talent Krzysztofa Cugowskiego i dopełnienie tego przez świetny Zespół Mistrzów. Niesamowite przeżycie, artyści dali z siebie wszystko! Organizacja na bardzo dobrym poziomie, bardzo mili pracownicy Filharmonii Szczecińskiej.
Rewelacja! Ponadprzeciętny głos wokalisty, uzdolniona orkiestra, kontakt z publicznością, piękne wnętrze wyjątkowego miejsca - Wszystko razem na medal!
Bajeczny głos, wspaniali muzycy(wirtuozi ) Szkoda, że tak krótko- 1,5 godz. minęło za szybko.
dziekanJ 15.02.2021 10:27
Koncert super, świetna atmosfera. Polecam Wszystkim.
Tadeusz 15.02.2021 00:59
Koncert pięciu Mistrzów niesamowity i nie do zapomnienia.
Koncert rewelacja. Mistrzowie. Lekki niedosyt - za krótko! Organizacja na "tróję"
Koncert był bardzo dobry, nagłośnienie fenomenalne. Zespół Mistrzów to naprawdę mistrzowie a pan Krzysztof imponuje głosem ale jednak lekki niedosyt pozostał, ponieważ nie było bisów.
Paweł 14.02.2021 10:02
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert