koncert

LIMBOSKI

koncert

LIMBOSKI

LIMBOSKI - Bilety na koncert

LIMBOSKI zagra w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 19 września na koncert LIMBOSKI solo
LIMBOSKI, to jedna z najbardziej tajemniczych i nietuzinkowych postaci na polskim rynku muzycznym. Autor rozdzierających serce ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Przez długi czas był kojarzony z anturażem i klimatami ála Tom Waits. Potem zwrócił się w stronę analogowego nagrywania i raczej rockowych brzmień, które można znaleźć na płycie „Poliamoria”. Ostatnio natomiast przeniósł się do Berlina i jego najnowsze produkcje zdradzają fascynację nowoczesną elektroniką. To co się nie zmienia to świetne teksty i jeden z najgłębszych męskich głosów w Polsce!
Podczas koncertów solo Limboski gra na gitarze, fortepianie, tworzy na żywo pętle, śpiewa, robi beat box, używa sampli, a nawet gra na bębnie taktowym. Jest to wyjątkowe show, gdzie, jak sam twierdzi, najważniejszy jest ultrabliski kontakt z publicznością i całkowita wolność na scenie: „Podczas koncertów z zespołem tworzymy wspólnotę i zatapiamy się w piosence, natomiast podczas koncertów solo jestem sam, ale też dzięki temu jestem zupełnie wolny i czasami idę w nieoczekiwanym kierunku”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje LIMBOSKI

Super zagrali:) PS. Te krzesła z przodu niepotrzebne!
Wspaniały, niezapomniany koncert, czujemy niedosyt i chcemy powtórki.
Człowiek orkiestra😃
było cudnie!
gusław 26.01.2018 12:01
świetny koncert!!!
Imprezy w Starym Klasztorze mają niepowtarzalny urok i klimat..uwielbiam miejsce..a i artysta zaczarował.
at_heart@op.pl 18.10.2017 14:57
Najgorsze jest to, że Limboski prawie nie śpiewał Bowiego! Nastawiłem się na celebrację muzyki brytyjskiego artysty, a otrzymałem w zamian 2 (dwa!) utwory Davida Bowiego zaśpiewane przez Limboskiego("The Man Who Sold the World" i "Heroes"). Jak można było w ten sposób reklamować ten koncert? Limboski zagrał ok, ale nie tego oczekiwałem.
artysta 18.10.2017 13:24
Limboski jak zwykle boski ;-)
Świetny klub, niezwykła atmosfera i jak zwykle super artyści. Byliśmy tam nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Gorąco polecam.
Rewelacyjny koncert,wspanialy glos,teksty i muzyka,do tego w tak magicznym miejscu jakim jest Bogart...

Polecane z kategorii koncert