koncert

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"

koncert

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio" - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

WALENTYNKOWA REWIA MUSICALOWA „LE FIGARO-AMORE MIO”
Wybitni soliści
Akrobatka
Balet
Saksofonista
Bajeczne stroje

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen uroku i romantyzmu. W eleganckiej i pełnej romantyzmu atmosferze połączymy siłę muzyki z wyjątkowymi talentami artystów. Melodie wypełnione uczuciami przeniosą Was w podróż przez emocję. W tej wyjątkowej atmosferze ożywionej muzyką, znajdziecie się w świecie delikatnych dźwięków i wzruszających melodii. To spektakl, który przeniesie Was w podróż przez emocje, talent i niepowtarzalną magię artystyczną. Scena rozbrzmiewać będzie nie tylko dźwiękami wybitnych śpiewaków, ale i oryginalnymi dźwiękami saksofonisty. Wystąpi akrobatka o szczytowych umiejętnościach oraz balet łączący elegancję z ekspresją . "Le Figaro - Amore Mio" to nie tylko koncert, to pełna paleta artystycznych doznań. Przenikająca się harmonia muzyki, tańca, teatru oraz sztuki cyrkowej jest tutaj czymś więcej niż tylko rozrywką. To spotkanie z wyjątkową wyobraźnią, którą wciela się w życie specjalna grafika wizualna oraz efekty świetlne, stanowiące kunsztowną oprawę dla każdego akordu i ruchu scenicznego.

Wystąpią dla Państwa wybitni soliści:

· Mykhailo Gumennyi - Laureat międzynarodowych konkursów. Przez 5 lat brał udział w projekcie 10 Tenorów. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju i poza jego granicami. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów.

· Evgenyi Prudnik - to nie tylko mistrz ekspresyjnego śpiewu, ale także wspaniały showman. Był solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą głosu. Prawdziwym zaskoczeniem dla publiczności będzie fakt, że Evgeniy jest mistrzem świata w Armwrestlingu.

· Kseniia Popova - Ta utalentowana piosenkarka to prawdziwa gwiazda świata muzyki. Jej głos wypełnia przestrzeń niezwykłą energią i emocjonalną głębią. W jej wykonaniu każda piosenka staje się unikalną muzyczną podróżą, która otula słuchaczy niewidocznymi nitkami zachwytu i podziwu.

· Iryna Marko - Solistka śpiewu operowego i popowego. Laureatka licznych konkursów. Pedagog śpiewu. Ma w swoim dorobku koncerty w filharmoniach i teatrach.

· Olexandr Forkushak - Wybitny ukraiński baryton o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Odbył tournée po Wielkiej Brytanii z operami La Boheme, Nabucco i Aida. Regularnie koncertuje także z Narodową Prezydencką Orkiestrą Symfoniczną Ukrainy.

Program:

Część 1

 1. Le Figaro
 2. Il bacio
 3. Caruso
 4. Funikuli Funikula
 5. Sing, sing, sing
 6. Besame mucho
 7. Toreador
 8. Pretty Woman
 9. Je T’aime
 10. Quando quando quando
 11. Skyfall
 12. La bamba
 13. We are the champions
 14. Halleluja
 15. Volare

Część 2

 1. A little party never killed nobody
 2. I will always love you
 3. Sex bomb
 4. When you tell me that you love me
 5. Never enough
 6. Love me tonight
 7. Dla Ciebie Mamo
 8. I love you baby
 9. New York
 10. Never tears apart
 11. Vivo per lei
 12. The time of my life
 13. Czerwona ruta

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Włocławek

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio"


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert