koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

Michał Szpak - FREEDOM - Bilety na koncert

Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Sopot

Recenzje Michał Szpak - FREEDOM

Najlepszy koncert od początku kariery Michała, polecam wszystkim, jest ogień!!!!
Było zajebiscie!!!!
Pełna profeska!
Na koncercie Michała z zespołem bawiłam się znakomicie strasznie mi brakowało tego klimatu żywej ,rockowej muzy i ponownie powrócić do korzeni dawnych piosenek Michała w odwiezionych aranżacjach, zespół Groove Section jest the best pod każdym względem ludzie na koncercie dopisali świetnie sie bawili nie siedzieli było genialnie KONCERTY MICHAŁA SZPAKA SĄ NAJLEPSZE
Świetny koncert w dużej mierze retrospektywny. Bardzo duży plus za to, co Michał mówił miedzy utworami. Głos jak zwykle na najwyższym poziomie!
Rockandrollowy show z przekazem i liryczny nastrój w jednym. Szpak ma naturę kameleona i charyzmę wielkich frontmanów. Z takim show, z takim głosiskiem powinien szaleć na największych scenach, Opener, Pol'and'Rock itp. Szacunek.
Koncert petarda! Energia niesamowita. To był jeden z najlepszych koncertów na jakich bylam. Na pewno to nie był mój ostatni koncert...Oj niee🥰🥰
Oliwia K. 01.08.2021 22:25
SUPER !!!!! Zawsze można liczyć na SSUUPPEERRR koncert Michała. On jest przede wszystkich Sobą - i to BARDZO Cenię jako u artysty. Polecam
Rewelacyjnie, serdecznie polecam.
Świetny koncert. Utalentowany artysta.
Było fantastycznie,kameralnie,blisko sceny,cudowny koncert,zostanie w pamięci na długo. Kasia
Szuszucha1969 01.08.2021 16:10
Niesamowite widowisko przy dość małej publiczności. Muzyka i głos Szpaka naprawdę poruszają emocje.
Super się bawiłam. Bardzo lubię słuchać jak Michał śpiewa, ale też jak opowiada. Świetnie, że można było być tak blisko niego.
anna.karpinska@outlook.com
Michał jest nie do podrobienia, wspaniały głos, wyjątowa osobowość, poprostu uwielbiam gościa, a wykonanie "Dziwny jest ten świat " za każdym razem wywołuje niesamowite emocje, jakże wymowny przekaz. Dziękuję było meega 😘😃🥰
Michał Szpak ma głos który poraża zmysły , koncert super!!!!!
NIESAMOWITE PRZEŻYCIE !
Świetny koncert. Warto było przyjechać kilkaset kilometrów i posłuchać świetnego artystę!
Bardzo cenię tego artystę z przyjemnością wysłuchałam mniej popularnych utworów. Koncert przyjemny, pogoda prawdziwie letnia tylko ławki twarde. Mogłabym codziennie chodzić na występy Michała Szpaka.
Jestem zachwycona występem . Dla mnie rewelacja.

Polecane z kategorii koncert