koncert
Michał Szpak

koncert

Michał Szpak

Michał Szpak - Bilety na koncert

Michał Szpak - Łódź | Kupuj Bilety Online

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale  wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która  nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i   wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce.  Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Michał Szpak - The Moon Tour

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje

Premierowy koncert Michała Szpaka przygotowany został w zupełnie nowej konwencji, z wykorzystaniem nowych środków artystycznych i wizualnych, w nowej aranżacji utworów i choreografii. Główne przesłanie o charakterze ekologicznym dotyczy przetrwania naszej planety i życia na Ziemi. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego spektaklu i siły wyrazu przewodniej myśli. Widowisko odsłania bezmyślną i eksploatatorską działalność człowieka na naszej planecie, narastający konsumpcjonizm, cierpienie zwierząt. Te tematy są drążone na różnych poziomach świadomości i poprzez szczególny klimat, wykorzystanie symboli kultury trafiają do serc i umysłów odbiorców. To najważniejsze sprawy dotyczą nie tylko nas, ale także dla przyszłego pokolenia. Skłaniają do refleksji nad tym, co my możemy zrobić dla Matki Ziemi. Już nie mogę doczekać się następnego koncertu w Toruniu, bo dramatyczna sytuacja w jakiej znalazła się Ziemia i jej dalsze losy we Wszechświecie wymagają zmian nie tylko w mentalności, ale też w stylu życia.
Wspaniały koncert z wzruszającym, mocnym przekazem. Michał ze swoimi muzykami i całą ekipą techniczną zrobił naprawdę wielką rzecz. Ja wyszłam z koncertu przeczołgana emocjonalnie na wszystkie strony. Polecam z całego serca.
Fantastyczny koncert. Cudowne emocje. Głos Michała niepowtarzalny! I to przesłanie koncertu - świetny pomysł. Już nie mogę doczekać się kolejnego koncertu :)
Małgorzata M. 15.10.2019 17:08
REWELACJA! NIESAMOWITE PRZEŻYCIE :) DZIĘKUJĘ MICHAŁ :):):)
ALDI 15.10.2019 16:04
Wszystko było w miarę dobrze zorganizowane. Michał spełnił moje oczekiwania. Aczkolwiek przeszkadzało mi opóźnienie, zbyt spore jak na i tak małą ilość czasu.
Brak słów.. wiedziałam, że to będzie mocne, ale nie, że aż tak! Niesamowity występ, pełen emocji i refleksji. Nie do opisania. Każdemu, kto jeszcze nie był naprawdę gorąco polecam. Silna dawka emocji.
Aleksandra 15.10.2019 15:33
Do dzis mje mogę dojść do siebie 🤗 bo tym spotkaniu, jeszcze bardziej kocham 😍 Michała, choć myślałam, że mocniej sie nie da 😍
Istna magia, cudowne przeżycia, które zostaną na długo w pamięci.
Małgorzata 15.10.2019 13:10
To było cos wspaniałego! Cudowny, zdolny artysta, aranżacje, cały zespół to wspaniali ludzie! Życzę wszystkim , aby udali się na koncert Michała Szpaka, nie pożałujecie! Emocje , które czuje do dzisiaj, rewelacja!
Koncert jak zawsze magiczny, pełen wzruszeń, emocji. Niesamowite przeżycie i GŁOS niepowtarzalny.... czekam z niecierpliwością na kolejną trasę..
andzik92 15.10.2019 11:51
Koncert z przesłaniem, piękny głos i wspaniali Muzycy. Polecam
Bardzo sympatyczne spotkanie, możliwość porozmawiania i zadania pytań.
Rewelacyjny i pomysłowy koncert, pełen pytań, Szpak rewelacja sam w sobie- skala głosu, osobowość sceniczna -demon sceny- rewelacyjny bembniarz i oprawa - polecam dla ludzi myślących.
Zbyszek R 15.10.2019 09:32
Jak zawsze przepiękny,A zarazem bardzo smutny koncert..pozostawił niedosyt i wiele kwestii do przemyślenia
kinga 15.10.2019 09:12
bardzo dobry występ
Super występ z ciekawym przesłaniem
Nie jestem fanką Michała. Dostałam bilet od znajomej. Od dzisiaj wiem, że Szpak, owszem, w powietrzu, na drzewie ale nigdy więcej na scenie! Przynajmniej dla mnie. Cały koncert przeteatralizowany. Wszystkiego za dużo, o wiele za dużo! Prawdopodobnie wisienką na torcie miał być popis chóralnego śpiewu muzyków z zespołu, wraz z Michałem przebranym za ... no właśnie, nie wiadomo do końca za kogo? W tym kostiumie, a w dodatku klęczący, przypominał raczej opuszczoną i nieszczęśliwą pannę młodą, a nie o to, jak sądzę, chodziło. Może był wystylizowany na matkę Ziemię. Może? Kto wie? Zupełnie niepotrzebny zabieg, a nawet niewypał. Panowie zaś wyglądali, jak z krzyża zdjęci. Kto był pomysłodawcą? Czyżby Michaś? Stanowili, za tym nieszczęsnym parawanem, kondukt żałobny. Mogliby w miejscach przeznaczonych dla muzyki po prostu zagrać, gdyby im oczywiście Michał dał szansę, a nie skutecznie zagłuszał swoimi nieudolnymi, niewypracowanymi pseudo wokalizami. Michale, daj zespołowi pograć !!!!!!!!
Zniesmaczona 14.10.2019 18:39
Super koncert!
Świetny występ, tematyka na czasie , wstrząsająca muzyka i głos Michała Szpaka. To nie tylko koncert, ale głos poruszający problem dewastacji ziemi przez człowieka. W końcowej części występu włączenie do repertuaru pieśni dających nadzieję, że los ziemi można jeszcze zmienić bo wszystko jest w naszych rękach. Michał nie gwiazdorzył, rozmawiał z publicznością. Otwarty, mądry młody człowiek. Koncert na wysokim artystycznym poziomie. Warto było przyjść. A wokalizy Michała przyprawiają o dreszcze.
Koncert przepiękny, z przesłaniem, choć osoby nastawione na typową, lekką rozrywkę mogą czuć się zawiedzione.
Wystrój, dźwięk, światła wszystko idealnie. Najważniejsze muzycy i gwiazda Michał Szpak. Wow. Artysta dał tyle emocji i przekazu ze w głowie się nie mieści. Dziękuję czekam na kolejny koncert.
Bardzo mi się podobało
Wspaniały koncert, pełen emocji.
+ pomysł i tematyka, + niepodważalny talent Michała Szpaka, + rozmowa Michała z publicznością po koncercie - pozwoliła rozweselić smutek, który jest związany z poruszanym na koncercie tematem, - trzeba dopracować pracę świateł, momentami za bardzo oślepiały publiczność, - muzyka za głośno - zagłuszała śpiew Michała, - występ z akordeonem mi się nie podobał - zbyt monotonny
Niesamowite, zaskakujące, przemyślane, perfekcyjnie wykonane wydarzenie. Dla mnie mistrzostwo. Polecam wszystkim.
Świetny koncert, mega emocje , wspaniały wokalista i spektakl.
Nigdy nie byłam na tak fenomenalnym wydarzeniu artystycznym! Jestem w szoku - wszystko dopracowane na ostatni guzik! Pełen szacunek!!!
1. Ta dziwna ramka z firanką szpeciła cały występ. 2. Michał był słabo oświetlony - nie można się nim było nasycić. 3. Kulka (księżyc??) którą miał w ręce powinna być oświetlona. 4. Za dużo kombinacji z tymi efektami. DNA itd. 5. Na koniec najlepsze - Michała głos jest cudowny i Michał jest skromny. I to uratowało cały występ.
To było przepiękne przedstawienie... Głos Michała zawsze przenosi w inny wymiar, a przesłanie o którym mówił i śpiewał jest bardzo ważne, dziękuję!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Łódź inne wydarzenia