koncert

Michał Szpak

koncert

Michał Szpak

Michał Szpak - Bilety na koncert

Michał Szpak - Szczecin | Kupuj Bilety Online

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce. Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniałe wydarzenie artystyczne!
Michał klasa, jakość, show.
Ogień!!! Super wrażenia, niezapomniane przeżycia! Polecam!
Świetne widowisko, coś więcej niż koncert!
Brak konsekwensji w wypowiedziach Michała, tzn. na koniec koncertu, gdy buła możliwość wypowiedzi, należałoby kontynuować tak ważny temat przewodni koncertu-jak ratować naszą planetę, a nie rozmowy o niczym, lechatnie ego... Michał, wykorzystaj ten potencjał, że ludzie Cię słuchają. Lepiej byłoby zadać pytanie, co zrobisz po tym koncercie dla planety, w jaki sposób zmienisz swoje życie czy postępowanie, aby podzielić się przemyśleniami, a może i wskazać ludziom drogę i pokazać przykłady małych kroków, które mogą wiele zmienić.
Cudowny koncert. Niezapomniane przeżycia i zachęta do refleksji nad światem, sobą. Dziękuję Michale
Warto pójść na koncert Michała, on udowadnia, że jest artystą przez duże A
Wspaniała atmosfera i cudowne koncert, przekaz tego koncertu dał mi wiele do myślenia, cudowne uchwycenie szczegółów ,piękne wszystko po prostu 🥰🥰🥰
Niesamowity koncert z przesłaniem! Talent Michała, skala Jego możliwości wokalnych a do tego prawdziwie artystyczna oprawa wydarzenia stanowiły razem prawdziwą ucztę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuje!!!
Michał gay icon ❤️❤️🙆 nie zabijajmy kaszalotów, zniszczmy kapitalizm
Koncert niesamowity. Uświadamia nam, gdzie się w tej chwili znajdujemy. Chwilą refleksji każdemu się przyda. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli.
Wspaniała uczta dla zmysłów :) Fantastyczny koncert! Rewelacyjny głos :) Cudowna osobowość :) DZIĘKUJĘ!
Występ super,Michał swoim głosem przenosi nas w inny wymiar....Szkoda,że tak krótko trwał występ :-(
Koncert super. Polecam wszystkim.
Cudowny koncert The Moon Tour w Katowicach. Przesłanie, wykonanie utworów, muzyka - coś pięknego. Jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Pan Michał ma NIEZWYKŁY GŁOS. To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo. Gorąco polecamy.
Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ, poruszający serce i duszę. Widowisko z głębokim przesłaniem. A Michał Szpak i jego zespół to dopełnienie wszystkiego. Dziękuję.
Wystep Michała Szpaka fantastyczny , ogólnie wszystko było super
Świetny artysta , dobra organizacja koncertu, wygodny parking :)
Michał Szpak to NIESAMOWITY ARTYSTA. Koncert był rewelacyjny wart posluchaniai obejrzenia 👌Polecam
Koncert jak zawsze klasa. Zespół, aranże, głos Michała klasa. To po prostu trzeba zobaczyć.i usłyszeć.
Koncert ogólnie się podobał, choć bardziej przemawiał do mnie trasa zeszłoroczna.
Do momentu gdy mało ogarnięte panie zaczęły przeganiać wszystkich oczekujacych na autograf piątka z plusem.
Wspaniały koncert! Jedno ale... za krótki! :)
Michał jak zawsze genialny :). Duchowa uczta :).
Sam występ był konkretny ale w kwestii organizacji typu Michał szpak wyszedł podpisywać autografy o nie podpisywał na biletach ani na kartkach tylko wykupionych w sklepiku to było nie fer moja narzeczona się cieszyła ze dostanie autograf jesteśmy zawiedzeni plus organizatorka jeżeli patrzeliśmy na szpaka to po chamsku nas wyprosiła a niektórzy stali ile chcieli gdzie tu zasady są płaciło się a nic się nie dostało organizatorka powiedziała proszę na dół takim chamskie krzykiem nie podobało mi się wogole i jeszcze powiedziała pan płacił za występ a nie za autograf ani zdjęcia nawet nie można było zdjęć robić to chamstwo było traktowanie ludzi jak sztukę a nie czlowieka
Magiczne przedstawienie o tym, co dotyczy nas wszystkich. Nowe aranżacje znanych utworów i cudowny instrumentalny utwór zespołu Michała. Polecam!
Świetny występ! pełen profesjonalizm - nic dodać nic ująć! Dziękuję bardzo :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane