koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Michał Szpak to NIESAMOWITY ARTYSTA. Koncert był rewelacyjny wart posluchaniai obejrzenia 👌Polecam
Koncert jak zawsze klasa. Zespół, aranże, głos Michała klasa. To po prostu trzeba zobaczyć.i usłyszeć.
Koncert ogólnie się podobał, choć bardziej przemawiał do mnie trasa zeszłoroczna.
Do momentu gdy mało ogarnięte panie zaczęły przeganiać wszystkich oczekujacych na autograf piątka z plusem.
Wspaniały koncert! Jedno ale... za krótki! :)
Michał jak zawsze genialny :). Duchowa uczta :).
Sam występ był konkretny ale w kwestii organizacji typu Michał szpak wyszedł podpisywać autografy o nie podpisywał na biletach ani na kartkach tylko wykupionych w sklepiku to było nie fer moja narzeczona się cieszyła ze dostanie autograf jesteśmy zawiedzeni plus organizatorka jeżeli patrzeliśmy na szpaka to po chamsku nas wyprosiła a niektórzy stali ile chcieli gdzie tu zasady są płaciło się a nic się nie dostało organizatorka powiedziała proszę na dół takim chamskie krzykiem nie podobało mi się wogole i jeszcze powiedziała pan płacił za występ a nie za autograf ani zdjęcia nawet nie można było zdjęć robić to chamstwo było traktowanie ludzi jak sztukę a nie czlowieka
Magiczne przedstawienie o tym, co dotyczy nas wszystkich. Nowe aranżacje znanych utworów i cudowny instrumentalny utwór zespołu Michała. Polecam!
Świetny występ! pełen profesjonalizm - nic dodać nic ująć! Dziękuję bardzo :-)
Brak słów na tak piękny spektakl, Michał Szpak cudowny artysta ♥️🎶🎤🔥👌
koncert z pięknym przekazem. Dużo pozytywnych emocji . Warto było.
Wspaniały koncert, artysta absolutny, wyraza całym sobą treści bardzo ważne jak degradacja ziemi, gorąco polecam
Jestem zachwycona, The Moon Tour to widowisko muzyczne na najwyższym poziomie. Niesamowity wokal artysty, piękne utwory w nowych aranżacjach, wspaniały zespół muzyczny. Poruszający spektakl piękny, emocjonalny z ważnym przekazem.
Świetny spektakl warto iść ! Polecam
Wspaniały spektakl muzyczny niosący ważne przesłanie, polecam wszystkim!
Witam Ogólne wszystko było super. Jestem pod ogromnym wrażeniem całej organizacji. Więcej koncertów okolic Katowice 😘😘😘😘
Rewelacyjny Michał. Wprowadził w refleksje i spowodował zadumę. Dostarczył energii i wywołał pozytywny nastrój. Jego magiczny głos i osobowość dały wiele niezapomnianych wrażeń. Polecam wszystkim gorąco !!!
oczekiwałam koncertu była to inscenizacja teatralna. Piękna aranżacja dająca do przemyśleń temat ekologii ziemi ale w ofercie o Tym nie napisano. Podsumowując rozczarowałam się - miał to to być wyjście radosne Walentynkowe a otrzymałam smuntą imprezę - nie tego oczekiwałam.
Było bardzo fajnie, jestem zadowolona,Michał śpiewa przecudnie, jego skala głosu mnie powaliła.
Michał to wspanialy człowiek, artysta z wielkim sercem i talentem. W piękny sposób przedstawia z jakim problemami borykamy się na świecie co daje człowiekowi do myślenia. Zdecydowanie warto wybrać się na koncert. Jest to wydarzenie, które zapamiętamy na długo. Udany prezent dla moich rodziców i dla siebie również 😊
Koncert porażka ....Michał ma fajną muzykę cudnie śpiewa ...ale to co tam się wydarzyło to jest masakra ...nie polecam
Michał Szpak to wspaniały Artysta cudowne i pouczjące widowisko a Michał wspaniały normalny skromny chłopak z nieprawdopodobnym talentem
Bylo cudownie.Owacje na stojaco nie mialy konca. Polecam!!!!!!!
Koncert był rewelacyjny, wzruszający i dający do myślenia . Michał to wyjątkowy i niezwykle utalentowany Artysta, swoim śpiewem dociera do najgłębszych zakamarków duszy, mogę Go słuchać bez końca. Z przyjemnością wybrałabym się na kolejny koncert Michała.
Koncert cudowny, wykonawcy perfekcyjni, atmosfera podniosła, kontakt z publicznością niemal rodzinny - jak zwykle w wykonaniu Michała i zespołu.
Byłam z mężem i 12 letnia córką. Wszystkim nam się bardzo podobało. Troszkę łezka się zakręciła..
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia