koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

ORGANEK - W nowym świecie - Bilety na koncert

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.

Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy! 


Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". Tomasz Organek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

24.10.2021, 19:00 Dom Kultury "Mors"
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Dębica

Recenzje ORGANEK - W nowym świecie

Cudowny koncert ! Wspaniała atmosfera. Zachowane zasady bezpieczeństwa.
Świetny koncert, cudowne przeniesienie w świat muzyki
W czasach maksymalnego ograniczenia kontaktów międzyludzkich, taki koncert to perełka. Zespół wspaniały, muzyka cudowna, atmosfera - pierwsza klasa! Dziękuję!!! :) :) :)
BYŁA MOC. Zupełnie nowe odświeżone aranżacje utworów, tu duża zasługa klawiszowca. Wokal również poszybował na wyższy poziom. WIOSNA wybuchła nam prosto w twarz. Ostatni koncert przed kolejnym lockdownem dał ogromną dawkę energii, aby to wszystko przetrwać. Polecam innym.
Wszystko w porządku, oświetlenie troche przeszkadzało, stroboskopy mocno ślepiły po oczach ale po za tym bez zarzutów. Pozdrawiam
Koncert był genialny! Setlista,zespół,kontakt z publiką. Wszystko na najwyższym poziomie. Oby więcej Organka w tym roku w Bielskim Centrum Kultury.
Energia ⚡️👏
Panowie zawsze dają z siebie 1000%. Również ten koncert grupy Organek był fantastyczną muzyczną, emocjonalną ucztą.
Dawno nie byłam na lepszym koncercie, powiedzieć że było super to mało powiedziane ... Organek jak zawsze rewelacyjny, muzyka super ... aż chce się więcej 😊
Pierwszy raz widziałem w BCK żeby ludzie bawili się na stojąco! Super, że udało się przed lockdownem! Organek zagrał bardzo fajnie, ale zabrakło mi dwóch kawałków (O Matko! i Autostrada 666). No i nowe aranżacje też nie do końca mi się podobały. Ale całościowo - było ekstra!!!
Brak możliwości zwrotu biletu jest dla mnie karygodny!
Chyba nie mogło być lepiej. Piękne aranże, świetny dźwięk i oświetlenie, a do tego kontakt z publicznością. Widać że chłopaki lubią to co robią i na nasze szczęście chcą się tym dzielić.
Dzięki takim wykonawcom, człowiek chociaż na chwile zapomina o tym co się dzieje ! Genialny koncert !
Kolejny świetny koncert Ørganka.
Tańcz, tańcz jeśli możesz Tańcz, tańcz...
Koncert był wspaniały. Nagłośnienie mogłoby zostać poprawione ake może to kwestia regulacji sprzętu samych muzyków. Sala cudowna. Jednak pani z obsługi w różowym sweterku mogłaby być milsza! Bardzo oschła, obcesowa dziewczyna. Szkoda!
Wspaniały cudowny czas Piękny koncert
Świetny występ, masa energii która płynęła ze sceny w tych czasach nieocenione doświadczenie
To było genialne. Dzięki, że zagraliście w Bielsku. Dużo pozytywnej energii! Zapraszamy częściej. :)
Bardzo duża dawka energii i pozytywnych emocji! Dziękuję
REWELACJA! Polecamy - świetna zabawa!
świetna organizacja, pomocna obsługa, fantastyczne nagłośnienie i oświetlenie! A sam występ, wiadomo, ogień, jak zawsze podczas koncertów Organka!
Świetna energia,muzyka,gra świateł...bardzo udany koncert
Fantastyczny koncert. Cudownie było przez chwilę poczuć się normalne w szarej rzeczywistości.
Wspaniały koncert :) Cudownie było móc po tak długiej przerwie posłuchać i obejrze c koncert na żywo!
cudowne wydarzenie! fajnie było powrócić do normalności i do tego w takim wydaniu - występ mega. Brawo Organek!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert