koncert
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

koncert

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki - Radom Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej | Kupuj Bilety Online

Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje - to jego znaki charakterystyczne.

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Radom

Recenzje

Wspaniałe spotkanie z ważną piosenką i zespołem RAZ DWA TRZY! Po raz kolejny pełen profesjonalizm, niezapomniany kontakt wokalisty i całego zespołu z publicznością. Wieczór, który poruszył całe spektrum emocji :-) !
Świetny koncert. Raz, dwa trzy jest jak wino!
koncert rewelacyjny :)
Jednym słowem GENIALNIE. Polecam wszystkim . Ten koncert to panaceum na wszystkie dolegliwości.
Piękny klimatyczny koncert.
Wspaniałe przeżycie 😄
Znakomity koncert! Raz dwa trzy jak zwykle w formie! Ujął mnie swą grą szczególnie trębacz, Tadeusz Kulas! Rewelacja!
Genialny, jedyny w swoim rodzaju:-)
Są fantastycznie, kochają to, co robią, bawią się graniem na scenie.
Wspaniały koncert. Mądre teksty piosenek, czyli - jak mówił Adam Nowak - sztuki mniejszej, świetna oprawa muzyczna. Moim zdaniem, to była Wielka Sztuka!
Małgorzata 12.10.2019 08:30
Wspaniały występ w fantastycznym klimacie miejsca.
Koncert super! Czuło się, że „chłopcy” cieszą się tym co robią.
Uczta dla uszu jak również i dla podniebienia. Aczkolwiek może ciut za duży poziom głośności jak na to pomieszczenie. Zespół nie wymaga komentarza. Świetnie było :-)
Jestem wielkim fanem 1 2 3 . Brawo !! Jeszcze raz brawo !! Wspaniała muzyczna uczta!!! Kameralna sala to wielki atut.
Koncert jak zawsze wzruszajacy piękny brak slow do opisania
W sumie to chodzę tylko na te koncerty gdzie nie ma ryzyka :) Z resztą w Kuźni ciężko źle trafić może trochę ciasno ale tak ma być artyści na wyciągnięcie ręki. A Raz Dwa Trzy to jakość sama w sobie i tyle.
Muzyczny majstersztyk! :-)
Super koncert.
Rewelacja wspaniała uczta dla duszy. Pełen profesjonalizm. utwory ciągle brzmią w mojej głowie Chciałam nadmienić iż byłam już na kilku koncertach w Kuźni i pierwszy raz siedząc po prawej stronie sceny przy ścianie była słaba akustyka
Wspaniali, wyjątkowi mistrzowie słowa i muzyki!
Świetny koncert i atmosfera w Kuźni Kulturalnej
RAZ DWA TRZY nie zawodzi nigdy a często zaskakuje. Dlatego takie wydarzenia są potrzebne. Dziękuję za wrażenia całemu składowi. Dla KLUBU WYTWÓRNIA jedna mała podpowiedź - a może ustawienie krzesełek z delikatnym przesunięciem wobec siebie (nie ustawione dokładnie jedno za drugim), będzie lepszym rozwiązaniem? Publiczność ma większe szanse na zobaczenie wykonawcy w przypadku gdy większe osoby siadają z przodu. Pozdrawiam
Świetny koncert!😁
Colin74 16.09.2019 10:32
Koncert przepięknych, mądrych i fajnie zaaranżowanych utworów! Małe dwa zarzuty: brakło niektórych płyt, No i nie zostawia się publiczności tak" rozbabranej" emocjonalnie! Jednym słowem- NIEDOSYT!
Raz Dwa Trzy zawsze gwarantuje wysoki poziom. Polecam
Jak zwykle super występ. Zespół w trakcie koncertu bawił się świetnie a publiczność jeszcze lepiej 🙂 Po koncercie zespół Raz Dwa Trzy otrzymał owacje na stojąco za co odwdzieczyl się dodatkowymi 2 piosenkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i Polecamy!
Świetna muzyka, Świetny koncert.
Super czas dla calej rodziny - bardzo pozytywne doswiadczenie!
Balsam dla duszy i ucha. Było fantastycznie! Pełen profesjonalizm.
bardzo interesujący występ ,polecam wszystkim myślącym
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Radom inne wydarzenia