koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Tomasz Pierzchniak - gitara basowa, kontrabas
Wojciech Czemplik – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Płock

Recenzje i opinie: Stare Dobre Małżeństwo

Wszystko w jak najlepszym porządku
Beata 29.11.2021 21:36
Koncert jak zwykle cudowny, oby częściej . To były wyjątkowe chwile, które długo jeszcze będę wspominać. Czekam już na kolejny koncert Starego Dobrego Małżeństwa
Florka 29.11.2021 16:57
Za dużo nowości za mało strych przebojów. Sala i publiczność OK.
Super. Do posłuchania. Do pomyślenia. Do pośpiewania. Dobry czas dla siebie.
Dorota 29.11.2021 15:27
Stare Dobre Małżeństwo zawsze koncertuje wzpaniale i to jest coś o czym nie da się dyskutować. To klimat, który albo się kocha całym sercem albo to wcale. Wydaje mi się, że przychodząc na taki koncert czlowiek wie po co tam jest, a niestety zachowanie publiczności pozostawiło bardzo wiele do życzenia- biegające, płaczące, gadające w głos dzieci, widzowie wychodzący tłumnie, kiedy zespół jeszcze tak ochoczo bisował, brak szacunku dla ich występu- wszystko to pozostawiło ogromny niesmak.
Anna 29.11.2021 13:45
KONCERT REWELACYJNY - UCZTA DLA DUSZY
NIKA 29.11.2021 11:38
Świetny wystep
Ola 29.11.2021 11:12
Jak zawsze- genialnie
Koncert był bardzo udany *****
Było suuuuuperrrr!!!!
Violetta 29.11.2021 09:17
Genialny koncert, super występ.Dzięki
marchel3 29.11.2021 09:12
Cudowny koncert - świetny dobór utworów, fantastyczna atmosfera. Bawiliśmy się wybornie.
MagdalenaLK 29.11.2021 08:59
Super koncert...Bardzo długi- 2,5 godz. świetnej folkowej muzyki.Piosenki stare i nowe. Bardzo polecam wybranie się na koncert.
Wspaniała grupa, ponadczasowa, nie poddająca się trendom i pędowi za pustą sławą. Przekaz i głęboki i prawdziwy. Odżyły wszystkie wspomnienia i ideały. Można za nimi pójść z zawiązanymi oczyma. Uczą prostoty, wrażliwości i odkrywania piękna w każdej najprostszej chwili.
Fantastyczny koncert!!!
SDM to niesamowity zespół, który dekady już gra i koncertuje, nie będąc widzocznym w telewizji, radio czy internecie a sale koncerowe pękają w szwach.
Wspaniały koncert!
Wspaniały wieczór. Uczta dla ucha. Polecam.
Uczta dla duszy😊
Super impreza.Grali głównie nowsze, mniej znane numery ale stare hity również były.Kilka razy bisowali
Super wydarzenie, koncert bardzo udany.
Piękny koncert dostarczył nam niesamowitych wrażeń. Wiązanka najpopularniejszych piosenek przeniosła nas w czasy młodości, a nowe aranżacje podniosły nas na duchu. Dziękujemy za cudownie spędzony czas.
Było fantastycznie
Co tu dużo mówić? Koncert jedyny w swoim rodzaju. Trzy bisy. Doskonały kontakt z publicznością i tyle słów ku pokrzepieniu serc i refleksji. Nie spisał się do końca tylko sam Teatr. W holu zrobił się tłok, a publiczność była wpuszczana na salę na ostatni moment.
I stare, i nowe piosenki. Piękne spotkanie po długiej przerwie. SDM się nie starzeje mimo siwych włosów. Do kolejnego spotkania.
Wspaniały koncert! Miód na uszy, w tych ciężkich czasach jakże wspaniale jest zatrzymać się na chwilę i delektować się chwilą jaka w tym przypadku był koncert SDM💖 czekam na kolejny💖
Bardzo ładny koncert Bardzo dużo bisów Bardzo dużo pozytywnej energii Jednak mam wrażenie że po pandemii publiczność mniej optymistycznie nastawiona....
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert