koncert

WTOREK JAZZOWY. OBYWATEL JAZZ TRIBUTE TO CIECHOWSKI

koncert

WTOREK JAZZOWY. OBYWATEL JAZZ TRIBUTE TO CIECHOWSKI

WTOREK JAZZOWY. OBYWATEL JAZZ TRIBUTE TO CIECHOWSKI - Bilety na koncert

18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski | Tubis zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy) bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!
Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedzili w ramach trasy koncertowej promującej album „Lunatyk” (premiera: 9 marca 2018 roku).
Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop, w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają im najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje i opinie: WTOREK JAZZOWY. OBYWATEL JAZZ TRIBUTE TO CIECHOWSKI

Swietny wieczor!!! Naprawde interesujace aranzacje i ciekawe osobowosci muzyczne...brawo Panowie
Bardzo sympatyczny wieczór z muzyką Ciechowskiego i nie tylko
świetny koncert, zarówno utwory Grzegorza jak i własne dwóch przemiłych wykonawców, super :)
justyna 03.11.2021 08:35

Polecane z kategorii koncert