spektakl
Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bilety na spektakl teatralny

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Legionowo Sala Widowiskowa Ratusza | Kupuj Bilety Online

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Legionowo

29.11.2019, 19:00 Sala Widowiskowa Ratusza
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Fantastyczny spektakl, cudownie zagrane role. Spektakl, który pokazał że życie Kobiet w roli matek i żon ma jeden i taki sam scenariusz. Dziękuję za wspaniałą zabawę i naukę.
Super zabawa, fajny humor, obsada aktorska profesjonalna, ubawiłem się razem z żona na występie. Potrzeba więcej takiego humoru.
Super! naprawdę warto, dobra gra aktorek., dużo smiechu.
Jestem zachwycona, ubawiłam się do łez...
bardzo dobry występ było O.K.
Super zabawa, rewelacyjna gra aktorek. Polecam serdecznie !!!
R...Ę. ..W...Ę. ..L...A...C...J...A. Czekamy na Klimakterium 3. Pozdr.
Hmm, jakby to ująć... Rozmazany makijaż, szczekoscisk i ból brzucha że smiechu. 3 godziny czystej zabawy. Zdecydowanie polecam!!!
Polecam wszystkim Przedstawienie wesołe , ciekawe, rozprężające.
Pozycja obowiązkowa:)))) Uśmiałam się tak jak dawno się nie uśmiałam:)) Panie są po prostu rewelacyjne:))
Rewelacja , poprawa humoru gwarantowana, super obsada , świetna gra i teksty :) Polecam gorąco :)
Super spektakl! Polecam każedmu
W Piotrkowie babeczki dały rade. Było super. Pozdrowionka :)
Super sztuka w brawurowym wykonaniu Pań. Gorąco polecam .
Super polecam
Świetny spektakl w genialnej obsadzie absolutnie fantastycznych babeczek! A do tego ubaw po pachy! Jeszcze lepszy niż pierwsza część :)
Idąc z żoną na ten spektakl nie przypuszczałem, że tak dobrze będziemy się bawić. Po prostu płakaliśmy ze śmiechu. Żona dodatkowo miała powód do śmiechu w momencie, gdy zostałem zaproszony na scenę przez urocze panie do wspólnego występu. Ja na początku czułem się trochę zestresowany, ale szybko to minęło i miałem dodatkową zabawę na scenie w doborowym towarzystwie cudownych aktorek. Gorąco polecam to przedstawienie, szkoda tylko że czas na tym przedstawieniu tak szybko przeminął.
Super, super, super!!!!! Trzy godziny śmiechu. Wielkie "Merci" że jesteści.
Świetna zabawa i dużo smiechu. Panie w super formie. Polecam.
przedstawienie udane , polecam
Ponad dwie godziny dobrej zabawy, genialny spektakl, który każdy powinien zobaczyć.
Aurelia 11.03.2019 09:38
Rewelacja. Polecam bardzo mile spędziłam wieczór. Spektakl warty zobaczenia.
Rewelacja!! Śmiech od początku do końca, polecam każdemu.Naprawde warto zobaczyć;)
Generalnie fajnie .
Wszystko jak najbardziej w porządku, panie na scenie najlepsze, ale niestety to powinno być w eatrze, nie w sali gdzie z tyłu trzeba sie wychylić aby cos zobaczyć. Nie wspominając o widowni, która przed końcem występu wstaje i zaczyna klaskać, a przedstawienie trwa. Pierwszą część oglądałam w teatrze i byłam w 100% zadowolona. Druga jak najbardziej równie zabawna, jedynie miejsce niegodne tych aktorek (❤️)
Trzeba iść i zobaczyć kto nie był i nie widział! skutki uboczne to ból brzucha i rozmazany make up ze śmiechu :D
ta przed klimakterium 30 lat ;) 28.01.2019 12:59
dziękuję za radosny wieczór na miły początek weekendu
Bardzo fajny spektakl. Jak dla mnie za dużo śpiewania no ale taka sepcyfika tego przedstawienia. Można się pośmiać. Naprawdę polecam.
Dorota 03.12.2018 11:53
Świetnie spędzony czas. Spektakl nawet lepszy od części I. Super akcje z publicznością. Bardzo mi się podobało. Porusza temat i problemy ponadczasowe w formie lekkiej i przyjemnej.
Super, bardzo pozytywne wrażenia, ciekawa tematyka, rewelacyjna gra aktorska:)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bolesławiec
23.11.2019 18:30

bilety od 50,00 zł

KUP BILET

Polecane

Legionowo inne wydarzenia