Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak - Siedlce Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

spektakl

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

spektakl

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak - Bilety na spektakl teatralny

KOLACJA DLA GŁUPCA
Francis Veber
Producent: Agencja Artystyczna Certus
Grają: Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński
Reżyseria: Cezary Żak
Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Scenografia:
Marcelina Początek-Kunikowska
Kostiumy: Krzysztof Łoszewski
Muzyka: ZAZ
Plakat: Grzybowska & Maślanka

KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zaleceń i rygorów związanych pandemią COVID-19. Proszę pamiętać o zachowaniu dystansów i stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Impreza odbędzie się dla określonej przepisami liczby uczestników. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacja !!! Świetna gra aktorka !! Bravo
REWELACYJNA SZTUKA I ZNAKOMITA GRA AKTORSKA! Uwielbiam Michała i Bartka! Cezary - świetna reżyseria! Dziękuję za fantastycznie spędzony czas
Dobry spektakl, niepotrzebne aluzje polityczne, nie pasują do treści. Znakomity pan Topa.
Rozrywka na wysokim poziomie... Mistrzowska gra aktorska. Bartłomiej Topa -Geniusz. W Cezarym Żaku obudził się reżyser i wymierzył niesfornemu aktorowi sprawiedliwość na miejscu. Ogólnie świetna zabawa. I jeszcze jedno: Chyba najwygodniejsze fotele w mieście.
sama ja 28.09.2020 13:32
Świetna komedia z morałem.Mistrzowska gra aktorów.B.Topa the best. Polecam !
Spektakl pełen humoru z doborową obsadą,.
Świetna sztuka, świetny Topa i Żak. Przednia zabawa.
Spektakl bardzo przyjemny, można było się pośmiać. Gra aktorska jak najbardziej profesjonalna i nawet w momentach gdy któryś z aktorów zapomniał tekstu, to wybrnął z sytuacji z gracją. Ogólnie jestem zadowolona, że byłam na tej sztuce, bo wieczór spędziłam bardzo przyjemnie.
Bardzo dobry spektakl, świetna gra aktorska
Świetny spektakl, aktorzy wspaniali
Bardzo miła atmosfera, dobry kontakt z aktorami. Świetna sztuka. To była próba pare rzeczy do „do do szlifowania „ Warto się wybrać i poprawić sobie humor. Co do sali pierwszy rząd a przed nim spora ilość krzeseł i niestety wysocy ludzie zasłaniają.
Świetna sztuka i fajne przeżycie uczestniczenia w próbie generalnej :)
Wspaniała rozrywka na początek weekendu

Polecane