spektakl
Pikantni

spektakl

Pikantni

Pikantni - Bilety na spektakl teatralny

Pikantni - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Bilety na spektakl teatralny

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Spektakl jest bardzo zabawny w fajnej obsadzie. Warto pójść zobaczyć, pośmiać się i zrelaksować :)
przezabawny, rozrywka na wysokim poziomie :)
Wspaniale Po prostu cudownie Polecam
Rewelacja! Super gra aktorów, super zabawa :D
Bawiłam się świetnie. Zabawny spektakl na nieśmieszny temat. Uwielbiam aktorów,którzy grali w spektaklu. Rewelacja. Gorąco polecam.
Super spektakl, humor na najwyższym poziomie. Polecam.
Polecam Emocje sięgały zenitu
sztuka świetna! Aktorzy super! P. Mucha świetna rola, wszyscy aktorzy wysoki poziom, uśmiałam się, zostawia też nas w zadumie na koniec ;) Polecam, warto obejrzeć
super spektakl bawiłam się wyśmienicie
Rewelacyjna sztuka z dużą ilością świetnego humoru! Gra aktorów na poziomie mistrzowskim. Dziękujemy bardzo za świetnie spędzony wspólny czas.
PGuziak 03.04.2019 15:07
Mocna sztuka. Panowie grają rewelacyjnie. Pani Anna Mucha zjawiskowo a Pani Barbara akceptowalnie. Polecam. To temat o współczesnych kwestiach...
Super spektakl, bardzo miło spędzony wieczór
Super, warto zobaczyć ;-)
Świetna sztuka ubawiliśmy się do łez!!! Pan Michał Ziembicki rewelacja!!!
Coś pięknego!!! Mucha najlepsza!!!
Po recenzjach filmow z udzialem szatanowej, z pewnym dystansem podszedlem do sztuki. Sala zgotowala jednak owacje na stojaco, warto bylo
Bardzo fajny spektakl. Ciekawa obsada, dobrze dobrane role!! Naprawdę warto!!!!
Sztuka świetna a gra aktorska jeszcze lepsza. Polecam i mile spędzonego czasu gwarantowane.
Polecam, fajna zabawa, dobrze zagrane.
Spektakl pierwsza klasa, polecam wszystkim którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie świetnych aktorów i przy tekstach pełnych humoru.
Fabuła ciekawa . Aktorzy świetni lepsi jak w telewizji bo na life. Basia Kurdej Szatan rewelacja ☺ A Ania Mucha jeszcze lepsza 😎
Rewelacyjny spektakl świetna zabawa i niezwykle ważny morał.... 😁 Bardzo dobra obsada, aktorzy stworzyli rewelacyjną atmosferę. Pani Ania jest stworzona do takich kreacji! Polecam wszystkim napewno będzie to dobrze spędzony czas!
Śmieszny, ciekawy, chwilami zbyt dużo przekleństw.
Wspaniała gra aktorska ,uśmialiśmy się do łez.Polecam gorąco
Grażyna 02.04.2019 07:54
Świetny spektakl, profesjonalna gra aktorów. Warto zobaczyć!
Cudowny występ. Wspaniała gra aktorska. Interakcja z publicznością sprawiła, że mogłam się poczuć bliżej aktorów i bardziej przeżywać cały występ. Możliwość zobaczenia na żywo tak wspaniałych aktorów - niesamowite doznanie.
WIĘCEJ
ZWIŃ