spektakl

Rubinowe Gody

spektakl

Rubinowe Gody

Rubinowe Gody - Bilety na spektakl teatralny

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie:
DOROTA NOWAKOWSKA
KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA
Produkcja: KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA
Czas trwania: 140 min. (jedna przerwa)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Otwock

Recenzje i opinie: Rubinowe Gody

Fantastyczne przedstawienie. Dobra zabawa. Dużo śmiechu. Potrzebne po czasie pandemii. Polecam !!
"Rubinowe gody", to spektakl godny polecenia. Bardzo przyjemna, lekka i pełna humoru inscenizacja, która rozbawiła całą widownię. Nie bez przesady napiszę, że dawno tak się nie ubawiłem. Polska kinematografia z gatunku komedii może się schować. Tak często przy jednym seansie (czyt. film polski komediowy w kinie) nigdy się nie wyśmiałem. POLECAM!!!
Fantastyczna komedia, rewelacyjna gra aktorów. Zdecydowanie polecam.
Rewelacyjna komedia, wielki ukłon w stronę aktorów - wspaniała gra
Spektakl- rewelacja. Polecam każdemu, cała widownia miała ubaw :)
Świetne przedstawienie😉😉. 2h super zabawy. Zmiana aktora spoza plakatu wyszła zdecydowanie na plus. Mysle, ze Andrzej Zaborski zagrał Mariana lepiej niz by to zrobił "Wąski" lub Chudecki. Zdecydowanie polecam 😂😂
Rewelacyjny spektakl. Usmielismy się do łez.
Bardzo fajne przedstawienie :)

Polecane z kategorii spektakl