spektakl

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

spektakl

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela - Bilety na spektakl teatralny

SERCA NA ODWYKU

Murray Schisgal

Reżyseria Cezary Żak

Obsada:

Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

SERCA NA ODWYKU – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.

SERCA NA ODWYKU – to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

SERCA NA ODWYKU – to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych:

SERCA NA ODWYKU – to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Pruszków

Brak wydarzeń w: Pruszków

Recenzje Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Bardzo zabawny spektakl, obsada zachwyca
prawda, szczera prawda, kuuupa śmiechu
Spektakl super!!! Jestem tylko niezadowolona że zmiany miejsca ... środek w piątym rzędzie zamieniono mi na czwarty rząd na obrzeżach...
Pierwsza część ok druga rewelacja
Super obsada . Bardzo mi sie podobało i super widzieć na żywo ulubionych aktorów.
Niesamowita gra aktorska państwa Żaków:-)
Spektakl bardzo zabawny. Warto było! polecam serdecznie. Gwarantowana dobra zabawa i wspaniale spędzony czas.
Wspaniali aktorzy,profesjonalna gra,urocza atmosfera,widownia zrelaksowana i roześmiana,dawno tak dobrze się nie bawiłam!Gorąco polecam!
Polecam wszystkim.
Super spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, która dała ogromny pokaz sztuki aktorskiej. Komedia na całego.
Spektakl podzielony na 2 części. W pierwszej Śleszyńska i Piela, w drugiej Żakowie. Opowiadają o różnych historiach, bardzo mile spędzone 2h. Przeplatana różnymi scenkami z naszego życia o lekkim zabarwieniu humorystycznym. Wielki szacun za przekazanie całego dochodu ze spektaklu na fundację księdza wspieraną przez śp. Pawła Adamowicza.
Polecam wszystkim. Świetna gra aktorska. Dobra zabawa gwarantowana.
Spektakl warty obejrzenia.Dużo śmiechu i dobra gra aktorska.Uwagi mam do samej organizacji miejsc na widowni.Dostawiono rząd krzeseł przed pierwszym rzędem w związku z czym mimo, że mieliśmy wykupione miejsca w rzędzie drugim siedzieliśmy przymusowo w trzecim przy ograniczonej widoczności.Nieuczciwe podejście.
Fantastyczna komedia. Wspaniali Aktorzy!!! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Jedyny negatywny aspekt: organizacja, sprzedano lożę widmo, której fizycznie nie było. Dostawiano krzesła, tym samym opóźniając rozpoczęcie imprezy... nie wspominając już o niedogodnościach dla osób, które wykupiły miejsca w pierwszych rzędach!!! Tutaj organizator nie popisał się.
Samo przedstawienie oraz gra aktorska MISTRZOSKA!! Niestey organizacją tego występu jestem co najmniej rozczarowana i rozżalona. Zakupiłam 4 bilety w 2 rzędzie(miał być to prezent dla bliskiej mi osoby z okazji urodzin). Po wejściu na salę okazało się, że przed sceną dostawiono krzesełka dla tzw rzędu zerowego. Nie był on zaznaczony na żadnym rzucie. W efekcie osoby z drugiego rzedu widziały aktorów tylko od połowy i płacąc więcej, miały gorszy komfort niż siedzące wyżej na tańszych miejscach. Po zwróceniu uwagi obsłudze, otrzymałam odpowiedź, że jest to wina organizatorów. Uważam, że zostałam oszukana przy zakupie biletu. Miałam siedzieć blisko sceny i zależało mi na 2 a nie 3 rzędzie bez widoku
Naprawdę świetna zabawa, dawno nie byłam na tak zabawnej sztuce. Gorąco polecam.
Zabawa i refleksja. Wspaniali aktorzy. Polecamy serdecznie.
Ledwie spektakl się skończył, ledwie wybrzmiały brawa a ja już miałam ochotę na jeszcze raz ;)
Na spektaklu byli moi rodzice w ramach prezentu na rocznicę ślubu. Uśmiali się do łez !!! I bardzo im się podobało. Aktorzy nie zawiedli oczekiwań.
Niestety nic ciekawego nie wniosło to wydarzenie kulturalne. Państwo Żak zagrali dość dobrze,ale sam temat sztuki to tzw.odgrzewane kotlety..
Bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowane przedstawienie.
Rewelacyjna gra AKTORÓW
Serdecznie polecam. Typowo relaksujący spektakl w świetnej obsadzie. Wyjątkowe słowa uznania dla Pana Cezarego, który nie tylko wyśmienicie gra swoją rolę w przedstawieniu, ale też je znakomicie wyreżyserował. Gratulacje !!!!
Fantastyczny spektakl na wysokim poziomie gry aktorskiej. Bardzo miło spędzone popołudnie :)
super przedstawienie i gra aktorska na wysokim poziomie
świetny spektakl, super obsada, uśmialiśmy się do łez, a pewne zdanie z dialogu Pana Żaka (te o rozbieraniu się żony) już zostało sprzedane znajomym. Polecam na 100%. Niestety, pobliska budowa bardzo utrudnia dotarcie do NOT-u. Nie ma też tam żadnego bufetu z napojami, jest tylko automat do kawy.Szkoda,bo na pewno znaleźli by się chętni na napój. Tak więc innym razem poprosimy o inną niż NOT salę teatralną.
Miło spędzony czas, dobrze zagrane role. Polecam
Pierwsza część spektaklu nostalgiczna, druga bardziej zabawna. Pokaz przedpremierowy - parę rzeczy można jeszcze poprawić i dopracować. Aktorzy udowodnili, że na miłość nigdy nie jest za późno, trzeba tylko dać sobie szansę. Miło spędzony wieczór. Z teatru wyszłam z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam.

Polecane z kategorii spektakl