spektakl

Szalone Nożyczki

spektakl

Szalone Nożyczki

Szalone Nożyczki - Bilety na spektakl teatralny

Szalone Nożyczki - Kielce Wojewódzki Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Te bilety to byly prezenty urodzinowe dla rodzenstwa, zabawa wykwintna, jeszcze lepsza niespodzianka, musimy to powtórzyć, ja osobiście o sztuce dużo słyszałem dlatego kupiłem chociaż jeszcze nie oglądałem
Wymagania wiekowe 35+ minimum. Stereotypowy gej, żarty o wiecznie młodym Ibiszu, z podtekstem i mocno przeciagniete zakończenie, ale para 55+ obok nas bawiła się świetnie, więc kto co lubi.
spektakl pokazuje, ze teatr wcale nie musi byc "sztywny", publicznosc bierze czynny udzial i ma wplyw na przebieg wydarzen. polecam!
W mojej ocenie sztuka zagrana dobrze.Aktorzy szybko "złapali kontakt" z publicznością, która odwdzięczyła się aktywnym udziałem w sztuce. Wesoło, śmiesznie, można było się zrelaksować...Polecam niezdecydowanym.
Cudowne przedstawienie - zabawa na 100%
Spektakl rewelacyjny, pani Dominika mistrzostwo.
Bardzo mile spędzony czas.Gra aktorska na wysokim poziomie.Zabawa humor i kontakt z publicznością wszystko czego człowiek oczekuje na spektaklu.Czekamy na następny.Brawo!!
Sala nie przygotowana do spektakli - bardzo mało było słychać
Super przedstawienie,wspaniała obsada i szalona zabawa.
Świetnie spędzony czas!!! Polecam!!!
LucasPL 12.12.2019 12:05
Dawno się tak nie ubawiłam! Uśmiech nie schodzi mi z twarzy od wczoraj 😊 pieniążki warte wydania! Polecam z całego serducha.
Juliette 09.12.2019 21:40
bardzo mile spędzony czas.
Marzena 09.12.2019 12:43
Świetna komedia, rewelacyjna obsada.Wspaniale zagrali m.in. Alan Andersz i Przemysław Cypryański. Polecam
Sztuka łatwa, nie wzbudzająca żadnych emocji ani przemyśleń. Bardziej dla mnie występ kabaretowy niż sztuka teatralna. Pomysł może fajny ale kontakt z publicznością raczej był marny. Jeżeli chcemy się pośmiać z ludzi otyłych i gejów to można się wybrać ja od teatru oczekuję innych emocji. Umęczyłam się na tym spektaklu. Zdecydowanie nie polecam.
Polecam serdecznie, Fantastyczni aktorzy, przedstawienie rewelacja, bawiliśmy się wyśmienicie.
Allis79 09.12.2019 08:35
Przestawienie nietuzinkowe i zaskakujące. Bardzo dowcipne ze świetną satyrą współczesnej rzeczywistości. Gra aktorska na bardzo dobrym poziomie. Fantastycznie spędzony wieczór w wybitnym towarzystwie
Występ bardzo udany, w 100 % polecam !!!
Sympatyczne, lekkie przedstawienie
Polecam było super :)
Lekki i przyjemny spektakl. Przyjemnie spędzony niedzielny wieczór. Dobra gra aktorów, aczkolwiek słabo było ich słychać. Kontakt z publicznością w trakcie przerwy, coś wspaniałego! Sala totalnie nieprzystosowana - siedziałam w XI rzędzie i niewiele widziałam, na dodatek drewniane niewygodne krzesła.
Świetna gra aktorska, doskonała zabawa przy aktywnym udziale publiczności. Brawo. Ogromne uznanie i szacunek za tak cudowne wykorzystanie atutów swego ciała, dystans do siebie i poczucie humoru Dominiki były niewątpliwie wyjątkową ozdobą całego spektaklu. Dominiko, jesteś boska. No to kiedy spotkamy się na oglądanie,( a może dzielenie ?) tego złota z odczepionego wagonika co to mam go w piwnicy? ...hahaha
Naśmiewanie się z chorej na otyłość kobiety nie jest sztuką wysokich lotów. I jest to dość niesmaczne. Alan Andersz rewelacyjny, nie spodziewałam się. W improwizacjach fajnie im wychodzilo. Ibisz też ok. Generalnie fajna sztuka i nie żałuję że obejrzałam. Niestety dużo osób przy wyjściu bylo zniesmaczonych a opinie nie byly najlepsze.
Bardzo dobre przedstawienie aczkolwiek był problem ze słyszeniem wielu kwestii, szczególnie Pana Alana :( a szkoda, bo jego rola była świetna. Za cicho mówił. Tak samo z komentarzami z widowni. osoby z tyłu nie słyszały pytań. Warto byłoby je na głos powtarzać, bo odbiór niektórych fragmentów był niejasny. Warto pomyśleć o mikroportach. Dobrze, że siedzieliśmy w 10 rzędzie. W np 20 niewiele byłoby słychać. Pan Krzysztof Ibisz dykcja świetna i jego kwestie było słychać w 100%. Powinien być przykładem. Poza tym obsada świetna i wspaniała zabawa. Sala na której było przedstawienie fatalna, niewygodne krzesła, dostęp do 1 toalety i zimno na sali. Cieszę się też, że przede mną siedziały niskie osoby, bo inaczej miałabym kino z lat 90 tych. Na pewno na drugi raz zwrócę uwagę gdzie odbywa się przedstawienie, bo jednak normalny teatr zapewnia inną jakość przedstawienia.
Bardzo fajny spektakl 😊 jeśli będzie występował poraz kolejny w starej kopalni teatr fabryki marzeń, to napewno tam wrócimy😊😊
Mega spektakl! Gra aktorska wymiata. W Wałbrzychu była super ekipa: Ibisz, Andersz, Dębska, Cypryański, Gwit. No mega! Pozdrawiam, gość od "dołeczków" :D
Sala nieprzystosowana do przedstawień teatralnych. Aktorzy mylili tekst, rozrywka na niskim poziomie za bardzo wygórowaną cenę.
Chodzę na wiele spektakli, ale ten był wyjątkowo wspaniały. Coś wspaniałego. Bardzo żywy i wesoły. Ta interreakcja z publicznością to wspaniała rzecz. Czesciej chciałabym oglądac takie przedstawienia
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kielce inne wydarzenia