spektakl

The Strings

spektakl

The Strings

The Strings - Bilety na spektakl teatralny

The Strings - przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego. "The Strings - pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym. Występują: Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek Piotr Borowski.

Reżyseria: Maciej Kowalewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.03.2022, 17:30 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
07.03.2022, 20:30 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: The Strings

Pyszna zabawa. Polecam
Dawno sie tak nie uśmiałam :), jeden z fajniejszych spektakli! Gra Leroya (Krzysztofa Wieszczek) mistrzostwo świata. Pozostali chlopacy również ogień.
Asia Rokietnica 11.10.2021 10:12
Świetna komedia. Parę razy można się popłakać ze śmiechu. Gra aktorska pierwsza klasa.
Niesamowite show, cudowna gra aktorska- genialne różnorodne charaktery/ kreacje, dowcip w punkt- zdecydowanie jeden z lepszych na jakich byliśmy. Dzięki chłopaki!
Mega mi się podobało polecam!!!
Justyna 11.10.2021 08:33

Polecane z kategorii spektakl