spektakl
Ucho Prezesa czyli SCHEDA

spektakl

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Ucho Prezesa czyli SCHEDA - Bilety na spektakl teatralny

Ucho Prezesa czyli SCHEDA - Warszawa PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro) | Bilety na spektakl teatralny

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja.

Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.

Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

W spektaklu wystąpią: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Joanna Żółkowska, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Paweł Koślik, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Jerzy Bończak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Że Robert Górski jest genialny to wiedziałem. Jestem zachwycony tym przedstawieniem - wspaniała reżyseria a przede wszystkim AKTORSTWO!!!! Pani Basia - wspaniała, ale najlepszy Richard i Antoni. BRAWO
Rewelacja świetny spektakl. Warto się wybrać mistrzostwo
Poziom artystycznyh na najnizszym z mozliwych poziomów .Zenujące że bawimy się z takich rzeczy a jeszcze bardziej żenujące że w realu sa takie sytuacje które można w ten sposób przedstawiać
Przezabawne i mądre, polecam
Polecam !!! Mądre i zabawne.