stand-up

Gala Stand-up Comedy

stand-up

Gala Stand-up Comedy

Gala Stand-up Comedy - Bilety na stand-up

Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę! Na największych obiektach wystąpią dla Was gwiazdy polskiego stand-up’u: Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Michał Leja oraz Piotr Szumowski, a całość zostanie okraszona prowadzeniem Rafała Rutkowskiego.
Przed Wami ogromne wyzwanie: będziecie musieli dać radę utrzymać się na siedzeniach przez dwie godziny, podczas gdy ze sceny ciskane w Was będą nowe żarty, nie publikowane materiały, które komicy przygotowali specjalnie na tę trasę! Do zobaczenia na występie!

WAŻNE INFORMACJE
• Bilety będzie można bezproblemowo zwrócić i otrzymać gotówkę w wypadku odwołania bądź przełożenia wydarzenia.
• Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych. Osoby, które ukończyły 16. rok życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za pisemną zgodą rodziców.
• Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.
• Bilety elektroniczne będą akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.
• Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach, które zostaną udostępnione około tydzień przed wydarzeniem.
• Wszelkie środki bezpieczeństwa zostaną zachowane. Sale będą wypełnione zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (na chwilę obecną jest to 50% miejsc).
• Na wejściach będzie mierzona temperatura oraz zbierane oświadczenia. Zakrycie twarzy i nosa będzie obowiązywało podczas całego występu. Między występami odbędzie się dezynfekcja z użyciem profesjonalnego sprzętu (ozonatorów).
• Wydarzenia mogą być rejestrowane, zakup biletów jest równoznaczny z udostępnieniem wizerunku.
ORGANIZATOR STAGE PRODUCTION
www.stageproduction.pl | kontakt@stageproduction.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Plusy - dobre nowe żarty; fajna obsada; Minusy - brak klimatyzacji; kiepska organizacja barów - długie kolejki.
Adam 22.06.2021 23:24
Bawiliśmy się super, krzesła niewygodne jak w poczekalni w rejonowej przychodni, ale jak ktoś często wymusza L4 albo ma problemy zdrowotne to jest przyzwyczajony. Nie dla krzeseł był ten Stand Up więc jak dla mnie bomba.
Świetne wydarzenie, bawiłam się cudownie, dużo śmiechu i namiastka normalności :)
Łucja 22.06.2021 10:58
Bardzo dobrze się bawiłam ,chociaż poszłam sama 😉 towarzystwo do pośmiania się było 😉 temat kupa jak zwykle niezawodny ,zawsze na topie 😁 wszyscy komicy ,których żarty mnie śmieszą w jednym miejscu ,brakowało mi tylko Lotka do tej ekipy 😊
Super spędzony czas. Wspaniała zabawa!
Występ super, niestety nagłośnienie chwilami nie dawało rady
Świetny występ. Polecam
Anna 21.06.2021 13:40
Bajlando
Tomasz 21.06.2021 13:33
To był nasz pierwszy wyjazd na stad-up. Zastanawialiśmy się czy będzie tak samo śmiesznie jak pokazują na filmikach. Nastwilismy się na dobrą zabawę i tak było. Nie zawiedliście nas. Śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech :) Trzymajcie tak dalej!
Krzesełka mega niewygodne, popcorn niezjadliwy. Występy bardzo dobre. Socha najlepszy, a poza tym świetni Zola i Wiolka. Występ Chałkupki pozostawiał wiele do życzenia.
Wysoki poziom występujących, przezabawnie, tylko gorąco.... Torwar chyba przez pandemię zapomniał jak używać klimatyzacji...
NieMilyPan 21.06.2021 11:39
Mega !!!
Socha 5*, Wiola i Szumowski 4*, a reszta słabo. Znając ich potencjał i wiele występów, liczyłem na wielkie show, a dostałem ludzi z żartami pisanymi na kolanie, chwile przed galą 😢
Gala fajnie poprowadzona, ciekawy support. Większość standuperów była śmieszna. Ciekawe nowe programy.
Świetne występy! Masa śmiechu, super atmosfera!❤️Chętnie obejrzelibyśmy raz jeszcze
Generalnie okey, lecz krzesla bardzo niewygodne jak na siedzenie 2.5h bez ruchu. No i roztawienie krzesel tez bylo srednie, przez to ze co drugi rzad to w rzedzie bylo ciasno bo krzesla blisko siebie i daleko od sceny mimo 16 rzedu.
Gala bardzo spoko :) Wysoki poziom materiałów przygotowanych przez komików - Rutek, Szumowski i Leja rozbili bank :)
Szymon 21.06.2021 08:51
Wszystko super :) mega rozrywka
asia 21.06.2021 08:49
niezły ubaw
Występy na bardzo wysokim poziomie. Bardzo miło spędzony czas, aż żal że tak krótko trwała ta gala.
Fajnie znowu zobaczyć komików na scenie, ale największym żartem jest odgrywany stary materiał... Miały być nowe żarty i nie publikowane materiały, a niestety to kłamstwo. Nawet support, który jeździł z Socha lub Zola rzuca żarty z przed roku + jakaś wstawka covidowa... . Spodziewaliśmy się więcej.
Tomek,Bydgoszcz 21.06.2021 08:33
Wystepy na wysokim i średnim poziomie, organizacja duzy plus strefa gastro duzy minus, popcorn gumowy, stary.
Gwiazdka mniej za brak klimatyzacji - duży minus przy takiej pogodnie Tak to wszyscy super, Zola, Socha i Wiolka mistrzostwo
Super występy. Jak zawsze Socha nie zawiódł. Polecam. Dzięki temu wydarzeniu przekonałam się do innych komików.
Paulina 20.06.2021 23:24
Niezwykle wulgarne wystąpienia (z nielicznymi wyjatkami). Stać Was na więcej, to był dużo niższy poziom niż Wasze standupy które wczesniej widzialem. Stracone pieniądze. Leja totalne dno.
Bardzo nierówny poziom występujących. Niestety zawiódł bardzo Piotr Szumowski który w całości powtórzył swój program z występu który kilka dni temu odbył się w Kielcach oraz Mateusz Socha który miał dużo wstawek również ze swojego programu
Inżynier 20.06.2021 22:30
Impreza zajebista, ale przy tak małej liczbie publiczności duchota na obiekcie niesamowita. Torwar na upał to porażka.
Kamil 20.06.2021 16:28
Rutkowski jako prowadzący super. Jak dla mnie najlepszy Chałupka. Support też spoko. Polecam
Karolina 20.06.2021 15:01
Organizacja stała na najwyższym poziomie. Wydarzenie odbyło się zgodnie z czasem a występ był bardzo zadawalający. Dużo śmiechu i atmosfera wydawała się być super :)
Mateusz 20.06.2021 14:37
Super występ! 😀 niestety na hali strasznie ciepło... 😐
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane