Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Warszawa 2024/2025


Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Daniel Olbrychski - One Man Show

 KUP BILET

Please, Stand-up! Warszawa 2024

 KUP BILET

Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Cienka Czerwona Linia - Bartosz Gajda

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

"Do bigosu!" - Babski Wieczór Komediowy - stand-up

 KUP BILET

Tomasz Boras stand-up: Spisek przeciwko sobie

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Please, Stand-up! Warszawa 2024

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Występy stand-up od kilku lat cieszą się w Polsce sporą popularnością, a bilety na stand-up wyprzedają się jak świeże bułeczki. Jeśli jesteście fanami tego typu rozrywki, to koniecznie zajrzyjcie do serwisu biletyna.pl. Znajdziecie tu wejściówki na stand-up w Warszawie i innych miastach Polski. Czekamy na Was!

Stand-up w stolicy, czyli najlepsze show na dużych scenach

Wydarzenia typu stand-up to prawdziwy hit ostatnich kilku sezonów. Kto nie zna takiego stand-upera jak Piotr Zola Szulowski czy Daniel Midas? Imprezy kabaretowe oparte na występie jednego komika odbywają się także w Warszawie. Nowy materiał i jeszcze lepsze żarty co sezon ściągają do stolicy rzesze fanów dobrego humoru, którzy chcą na żywo uczestniczyć w imprezie.

Sezon 2022/2023 również obfituje w wydarzenia typu stand-up. Na warszawskich scenach wystąpią tacy stand-uperzy i stand-uperki jak Katarzyna Piasecka, Roman Żurek, Rafał Rutkowski, Paulina Potocka, Wojtek Fiedorczuk czy Błażej Krajewski.

Bilety na stand-up i inne imprezy w Warszawie w serwisie Biletyna

Czekacie na nowy materiał i występ ulubionego stand-upera? Serwis internetowy biletyna.pl powstał z myślą o osobach takich jak Wy! Na naszej stronie znajdziecie między innymi szczegółowy harmonogram wydarzeń, w tym występów stand-up odbywających się w najbliższym czasie w Waszym mieście.

Stand-up w Warszawie odbywa się w różnych częściach miasta. Kuźnia Kulturalna, Scena Relax czy Dom Kultury ŚWIT to tylko niektóre lokalizacje. Śledźcie naszą stronę i poznajcie pozostałe!

Poznajcie wszystkie atrakcje Warszawy!

Występy stand-up to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie czekają na widzów w Warszawie. W serwisie biletyna.pl znajdziecie też wejściówki na inne wydarzenia i imprezy, w tym premiery filmowe i teatralne, występy kabaretów, koncerty muzyki rozrywkowej i klasycznej, występy baletowe, a nawet wydarzenia sportowe.

Nie masz pomysłu jak spędzić wieczór? A może chcesz się rozerwać w weekend? W serwisie Biletyna czekają na Ciebie wejściówki na najciekawsze wydarzenia w regionie. Sprawdź sam!