Najważniejsze koncerty 2019 – to na te zagraniczne gwiazdy czekamy w tym roku!

2019 zapowiada się koncertowo! Rammstein, Metallica, Michael Bublé, Rod Stewart – a to nie koniec gwiazd, które zaszczycą nas tego roku.
Od Popu po Metal, wygląda na to, że melomani wszystkich gatunków muzycznych znajdą coś dla siebie. Z jednej strony czekają nas występy takich sław jak Backstreet Boys i Pink, z drugiej zaś wspomniana już Metallica, Kiss, a nawet Rammstein.
W tym roku zawita do nas wiele sław, które zaszczycą swoją obecnością nie tylko organizowane w Polsce festiwale muzyczne, ale także zagwarantują nam sporo koncertów solowych. Prawdziwa gratka dla muzycznych maniaków zaczęła się już na początku roku i potrwa do jego końca. Na jakie koncerty warto zwrócić uwagę? Gdzie kupić bilety na koncerty zagraniczne? Przedstawiamy naszą subiektywną listę najpopularniejszych muzycznych wydarzeń, którym w tym roku warto dokładnie się przyjrzeć.

Ale po kolei – kto, gdzie i kiedy?

W końcu się udało! W tym roku po raz pierwszy w swojej 45-letniej karierze czeka nas koncert legendarnego już zespołu KISS! W czerwcu podczas ich pożegnalnej trasy „The Final Tour Ever”, będą cieszyć swoją muzyką w TAURON Arena Kraków. Fanów Popu bez wątpienia ucieszy natomiast koncert najpopularniejszych idoli lat 90’ Backstreet Boys. 24 czerwca w Warszawie ikony muzyki dance przypomną nam, dlaczego boys bandy wciąż cieszą się tak ogromną popularnością.
Muzyka taneczna to nie do końca Twoja bajka? Niespecjalnie czujesz, o co chodzi w tych wszystkich piosenkach o miłości? Spokojnie, „hier kommt die Sonne”. Rammstein po raz kolejny w Polsce! Tym razem zawładnie Chorzowem 24 lipca. Zespół, który swoje koncerty wprowadził już na najwyższy poziom, tworzy z nich niezapomniane widowiska pełne ogni piekielnych… i to dosłownie. Można powiedzieć, że zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym bilety na ich koncert są warte każdych pieniędzy. Wciąż głodni wrażeń? 21 sierpnia dostarczy Wam ich Metallica, która, podobnie jak Rammstein, stawia na estetykę i zapierające dech w piersiach show. Podczas swojego ostatniego występu w Polsce zjawiła się wraz z ogromną sceną z ekranów.
Jeśli jednak poczujecie, że czerwiec nie dostarczył wam wystarczająco dużo wrażeń, możecie wybrać się do Doliny Charlotty, gdzie 25 lipca czekać na Was będzie 30 Seconds to Mars.

I tym razem polska widownia będzie doceniana przez artystów?

Ponieważ artyści jak mantrę powtarzają, że polscy fani są tymi najlepszymi na całym świecie, kilka zespołów postanowiło zostać z nami na dłużej i zawita na muzycznej scenie nawet kilkukrotnie. Dead Can Dance wystąpi dwa dni z rzędu 21 i 22 czerwca w Warszawie, a kultowy Laibach odwiedzi Wrocław oraz Warszawę. Największą niespodziankę swoim fanom zrobił jednak Michael Bublé, który wraca do koncertowania po dłuższej przerwie. Zawita do Łodzi i Krakowa. Fanów kultowej, brytyjskiej piosenki zadowoli niewątpliwie wizyta Roda Stewarta, który w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą jego 30. studyjny album pt. „Blood Red Roses”.
Na zakończenie warto wspomnieć również o perełkach takich jak Muse, który da koncert 22 czerwca w Tauron Arena Kraków, Slash’u, Guns’n’Roses i Bon Jovi’m. Ci weterani sceny na pewno zadbają o to, by na ich koncertach nikt się nie nudził.
Pamiętajmy, że przedstawiona przez nas lista to jedynie garstka tego, co ma nam do zaoferowania muzyczny 2019 rok. Więcej wrażeń zawsze znajdziecie na biletyna.pl!

Site Footer