Widowisko Tribute to Tina Turner po raz pierwszy w Polsce!

Już w styczniu 2020 roku. Gdynia, Toruń, Warszawa, Poznań, Zabrze, Wrocław. Maksimum niezapomnianych emocji i oszałamiające wrażenia muzyczne. A to wszystko za sprawą wyjątkowego widowiska przygotowanego z niezwykłym rozmachem i w iście światowym stylu. Widowiska na cześć artystki będącej jedną z ikon muzyki XX wieku – Tiny Turner.

Wszystkim fanom wokalistki radzimy przygotować się na emocjonujące show, które po tym, jak odniosło spektakularny sukces na świecie (brytyjska Derby Arena w październiku 2019 roku wprost szalała rozentuzjazmowanym tłumem fanów) wreszcie zawita do Polski. Koncert What’s Love Got To Do With It? to po prostu wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić!

Tina Turner – ikona muzyki, którą pokochał cały świat

Tina Turner (właściwie Annie Mea Bullock) to amerykańska wokalistka soulowa i rockowa, obdarzona charakterystycznym chropowatym głosem. Tej barwy głosu nie można pomylić z żadną inną, a piosenki w wykonaniu gwiazdy zyskały w wielu przypadkach rangę hitów wszech czasów. „Simply the Best„, „Private Dancer” czy słynny soundtrack do filmu z serii o Jamesie Bondzie – „Golden Eye„, należą dzisiaj do absolutnego kanonu muzyki rozrywkowej. Obok chropowatego głosu, niezwykłej energii i charyzmy scenicznej, znakiem rozpoznawczym Tiny są jej bujne loki i długie nogi, które artystka zwykła eksponować w eleganckich, seksownych kreacjach podczas każdego swojego koncertu. Za to wszystko – głos, przeboje muzyczne i niepowtarzalny wizerunek sceniczny – Tinę Turner pokochały miliony fanów na całym świecie. Dzisiaj przyszedł moment, aby złożyć hołd dorobkowi artystycznemu wokalistki. Tak powstało widowisko muzyczne What’s Love Got To Do With It?, które niebawem rusza z trasą po Polsce.

Znane i lubiane przeboje Tiny Turner w nowej odsłonie

Podczas muzycznego show What’s Love Got To Do With It? w postać Tiny Turner wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses – zwyciężczyni brytyjskich edycji programów „X-Factor „oraz „The Voice”. Czego mogą spodziewać się po widowisku polscy fani Tiny Turner? Niewątpliwie wybrzmią podczas spektaklu największe przeboje wokalistki, utwory znane i lubiane przez kilka pokoleń fanów dobrej muzyki rozrywkowej. We wspaniałych aranżacjach usłyszymy m.in. „Simply the Best„, „Private Dancer„, „Golden Eye” i tytułowego „What’s Love Got To Do With It?„, a także „Proud Mary„, „River Deep„, czy „Nutbush City Limits„. Dorobek ponad 50-letniej kariery scenicznej artystki w skondensowanym, kipiącym emocjami, doskonałą muzyką i perfekcyjną choreografią wydarzeniu, które polscy fani mają teraz „na wyciągnięcie ręki”. 

Koncert, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających fanów

Jak zapewniają twórcy i organizatorzy widowiska, koncert What’s Love Got To Do With It? – Tribute to Tina Turnerto prawdziwy muzyczny rarytas. Co więcej, doświadczenie organizatorów oraz ich współpraca z największymi gwiazdami muzyki (Rod Stewart, Mariah Carey, Bryan Adams, Noel Gallagher, Metallica, Iron Maiden, Depeche Mode, czy Sting) gwarantują tutaj najwyższy światowy poziom muzycznego spektaklu.

Bilety możesz już dziś kupić na naszej stronie: https://biletyna.pl/koncert/Tribute-to-Tina-Turner-Whats-Love-Got-To-Do-With-It

Site Footer