Najbliższe miesiące w toruńskich Jordankach – sprawdź nasz repertuar!

Druga połowa 2019 roku prezentuje się niezwykle obiecująco. Program wydarzeń kulturalnych organizowanych przez CKK Jordanki w Toruniu aż kipi od świeżych oraz pełnych emocji muzycznych i kabaretowych widowisk. Toruń i goście, którzy zdecydują się odwiedzić miasto, powinni przygotować się na niezapomniane emocje, kulturalne wrażenia przez duże „W” oraz oczywiście naprawdę dobrą zabawę. Na co tym razem zaprasza Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu?

Koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty!

Zaczęliśmy już 24 sierpnia, oczywiście muzycznym koncertem. I to jakim – w sam raz na zakończenie wakacji! Oryginalny styl i gorące rytmy reggaeton to znak rozpoznawczy wokalisty, autora tekstów piosenek i już wkrótce także trenera 10. edycji The Voice of Poland – Kamila Bednarka. Podczas organizowanego w CKK Jordanki Toruń koncertu usłyszeliśmy również wakacyjny hit tego lata „Możemy więcej”, jak też inne przeboje tego wyjątkowego artysty młodego pokolenia.

A już następnego dnia, czyli 25 sierpnia, miała miejsce nie lada gratka dla nieco starszych wielbicieli dobrej muzyki oraz wszystkich (niezależnie od wieku) entuzjastów rocka i bluesa. Koncert zespołu Dżem to niezmiennie wielkie wydarzenie, którego po prostu nie sposób było przeoczyć! Ten zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej band zagrał koncert wyjątkowy, bo związany z 40-leciem swojego istnienia!

20 września 2019 roku w CKK Jordanki to miejsce i czas na bagienny blues na cztery ręce, czyli koncert na trasie promującej płytę „Philosophia”. Bohaterów tego wyjątkowego wydarzenia nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wojtek Mazolewski & John Porter – te nazwiska to gwarancja niezapomnianych wrażeń muzycznych w najlepszym stylu. Premierowe materiały muzyczne oraz utwory znane i lubiane w nowych interpretacjach. Zdecydowanie warto!

Bilety dostępne na naszej stronie: https://biletyna.pl/koncert/MazolewskiPorter/Torun

Co na koncertowy deser? W jesienne nastroje najlepiej wpisze się z pewnością Sławek Uniatowski i jego koncert z trasy promującej album „Metamorphosis”. Jeśli jeszcze nie macie planów na 3 października, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w bilety na to właśnie wydarzenie. A może poszukujecie inspiracji na romantyczną, a przy tym oryginalną randkę? Niebanalny prezent? Ten koncert będzie z pewnością „strzałem w dziesiątkę”!

Bilety dostępne na naszej stronie: https://biletyna.pl/koncert/Slawek-Uniatowski/Torun

Jeśli nie koncerty, to może kabaret?

Repertuar CKK Jordanki Toruń to nie tylko szereg propozycji muzycznych, ale także niezmienny hit sceny komediowo-politycznej, czyli dobrze wszystkim znane Ucho Prezesa. Najnowsza odsłona tego oryginalnego w formie, satyrycznego serialu internetowego zagości właśnie w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu – już 16 września. SCHEDA, bo tak brzmi tytuł widowiska, to propozycja dla wszystkich ceniących dobrą zabawę, błyskotliwe poczucie humoru twórców Ucha Prezesa i oryginalny styl sceniczny członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Niezapomniane wrażenia i mnóstwo śmiechu z nutą życiowej refleksji – gwarantowane!

Bilety dostępne na naszej stronie: https://biletyna.pl/spektakl/Ucho-Prezesa-czyli-SCHEDA/Torun

Site Footer