kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

23. Mazurska Noc Kabaretowa

kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

23. Mazurska Noc Kabaretowa

23. Mazurska Noc Kabaretowa - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

23. MAZURSKA NOC KABARETOWA „FIT - EKO - BIO”

Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach - bo chcą być BIO.
Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest „FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawiera dużo gwiazd!
Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami - Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru- Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!
Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.
W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.
Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana!
Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers.

Całość w reżyserii Beaty Harasimowicz.
Realizacja telewizyjna TV PULS

Rejestracja telewizyjna - zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika, na inne w tej samej kategorii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania zmian w programie.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie: https://mazurskanoc.paka.pl/regulamin-23-mnk/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Mrągowo

Recenzje i opinie: 23. Mazurska Noc Kabaretowa

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret