kabaret
Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

kabaret

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Łódź | Kupuj Bilety Online

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Polecam,
W.A. Mozart

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Zgodnie z oczekiwaniami. Przy numerze z interpunkcją cała sala ryczała ze śmiechu, ja się popłakałam 😆
Wspaniali artyści, super występ! :)
Koncert SUPER! Niestety wbrew informacjom dystrybutorów, że udostępniają wszystkie wolne miejsca do powszechnej sprzedaży na sali było kilkanaście pustych miejsc w lokalizacjach dużo bardziej atrakcyjnych, niż dostępne wcześniej w sprzedaży... :-(
Fantastyczny występ, pełen dobrego humoru i dobrej muzyki.
Uśmiałam się do łez … genialny program. Rozrywka na najwyższym poziomie.
Występ rewelacyjny, świetna zabawa,dużo dobrego humoru wspaniale zagrane utwory -( wśród światowych gwiazd - w końcu tytuł występu zobowiązuje) w aranżacji Grupy Mocarta, niezwykły kontakt z publicznością na żywo. 90 minut występu minęło błyskawicznie. Polecam na żywo!!!
Kupiliśmy rodzicom jako prezent. Rodzice meeega zadowoleni!
Muzyczni geniusze z dużą dawką wyszukanego humoru. Ja osobiście wyszedłem z koncertu z przepukliną😂
Artur Czerniak 29.09.2019 22:13
Muzyka klasyczna z przymrużeniem oka. Subtelny dowcip i najwyższy kunszt artystyczny,. W sumie bardzo mile spędzony czas.
Miejsca mielismy w pierwszym rzedzie wystep grupy MoCarta fantastyczny, widac pasje i kunszt artystyczny. Naprawde polecam dla kazdego. Nawet moja corka sie smiala (bylismy w grupie wiekowej 73-14 I wszyscy swietnie sie bawilismy)!!!!!
REWELACJA!!!POLECAM!!!
Bardzo dobra zabawa. Uwagi na temat Wejherowa zdziwily mnie i zniesmaczyly.
Cudowny koncert, wielki szacunek do widzów, sztuka z misją edukowania poprzez zabawę. Artyści zabrali nas w podróż, przez godzinę nie istniało nic poza muzyką. Wyśmienity wieczór. I piękne autografy dla przyszłej pianistki/skrzypaczki. Warto było jechać ponad 350 km na ten występ!
Koncert rewelacja! Dużo śmiechu, dużo muzyki, świetne połączenie różnych gatunków muzyki.
tragedia- poziom neiprzystajacy do wczesniejszych wystepow! szkoda pieniedzy a nade wszystko czasu!
Osobiście bawilem sie tak, ze jeszcze dzis dochodze do siebie. 5 gwiazdek to za malo. Ja bylem wsrod Gwiazd!
super zabawa, bardzo profesjonalny wystep, dodatkowa extra atrakcja - urodzinowe swietowanie i niespodzianka dla jednego z wykonawcow
Świetnie przygotowany program. Wirtuozi swoich instrumentów, grający z pasją i z wielkim poczyciem humoru. Wspaniały wieczór!
Rewelacyjny program jak zwykle grupa MoCarta to najwyższy światowy poziom kwartetu smyczkowego + dodatkowo życzenia urodzinowe dla Bolesława Błaszczyka suuper gorąco polecam i pozdrawiam artystów
Super koncert. Dużo humoru, zabawy i możliwość wysłuchania pięknych utworów. Napewno jeszcze raz chciałbym obejrzec wspaniała Grupę MoCarta. Polecam serdecznie .
Wspaniały występ dla wszystkich od 6+ do 100. Grupa MoCarta proponuje rozrywkę na poziomie i z klasą.
Było fantastycznie, artyści jak zwykle w formie! Świetna zabawa!
Rewelacyjny występ , ani przez moment nie można się było nudzić.
ok, "świetnie udają muzyków"
Bardzo fajny koncert, widać, że zespołowi się chce, zabawny, z dobrą interakcja z widownią, fajnym połączniem niezłej gry z humorem, łączeniem różnych stylów, nieraz zaskakującym, polecam
Grupa Mo-Carta cały czas w doskonałej formie. Program świetny.
SUPER! Świetna zabawa ze świetną muzyką, humor i pełna profesja. Byliśmy całą rodziną 3 pokolenia (od 12 do 73 lat), każdy wyszedł zadowolony i szczęśliwy. Serdecznie polecam wszystkim!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Łódź inne wydarzenia