Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kabaret Łódź - Bilety na kabarety 2024/2025


Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET

”Kabaret Łódź" to jedno z częściej wyszukiwanych haseł w tym regionie. Jeśli szukacie biletów na występy kabaretowe w swoim mieście, to świetnie trafiliście. W serwisie Biletyna kupicie wejściówki na premierowe skecze i wiele innych wydarzeń!

Kabaret w Łodzi — wybierzcie się na najbardziej wyczekiwane wydarzenia w swoim mieście!

Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, a może Kabaret Nowaki — który z nich jest Waszym ulubionym? Teraz na występy ulubionych artystów możecie wybrać się w swoim mieście. Wszystko to za sprawą serwisu internetowego Biletyna. Na stronie znajdziecie harmonogram i bilety na najgorętsze wydarzenia obecnego i nadchodzącego sezonu.

Fani dobrego humoru, którzy pragną na żywo zobaczyć występy w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu, mogą wybrać się między innymi na występy takich grup jak wspomniany już Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju czy Kabaret Smile. Ważnym wydarzeniem będzie także Polska Noc Kabaretowa 2023, podczas której dla zwykłych mieszkańców Łodzi wystąpi epicki skład artystów.

Kabaretowe imprezy w Łodzi — u nas znajdziecie bilety na najciekawsze występy!

Szukacie biletu na występ ulubionego kabaretu? A może wolicie stand-up w wykonaniu Piotra Bałtroczyka lub Katarzyny Pakosińskiej? Polska Noc Kabaretowa 2022 to wydarzenie, na które czekacie od dłuższego czasu? Wejściówki na kabaret czekają na Was na stronie biletyna.pl — teraz możecie je kupić bez wychodzenia z domu!

Wydarzenia kabaretowe w Łodzi i regionie odbywają się w kilku ciekawych lokalizacjach, w tym między innymi w Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze Muzycznym oraz Klubie Wytwórnia. Poznając miasto oczami kabaretów, poznajecie też jego historię i kulturę!

W łódzkim czeka na Was także masa innych atrakcji!

Polska Noc Kabaretowa 2022 czy występy kabaretów to wydarzenia, które cieszą się ogromną popularnością, nie tylko wśród fanów dobrego humoru. W Łodzi i regionie dzieje się jednak wiele więcej — w biletyna.pl chcemy Wam pokazać wszystkie rodzaje wydarzeń, które będą się odbywać w Waszym mieście w najbliższym czasie.

Serwis biletyna.pl to miejsce, w którym czekają na Was bilety na koncerty, premiery filmowe i teatralne, a nawet wydarzenia takie jak musicale, różnego rodzaju gale czy teatr piasku. Jesteśmy pewni, że wybierzecie coś dla siebie!