koncert

10 Tenorów

koncert

10 Tenorów

10 Tenorów - Bilety na koncert

Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski ,Ukrainy i Gruzji - ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu który posiadają. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
18.11.2021, 19:00 Polska Filharmonia Bałtycka
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: 10 Tenorów

Było Cudownie.
Długo czekaliśmy na ten wieczór, ale warto było! Cudownie spędzony czas, pełen wspaniałej muzyki i świetnym wykonaniu. Bardzo chcielibyśmy to powtórzyć. Póki co, słuchamy zakupionych płyt.
Było cudownie, choć na chwilę mogłam zapomnieć o tym co się dzieje do około
Wspaniali artyści. Niezapomniane wrażenia. Muzyka lekka, łatwa i przyjemna, ,,akumulatory" naładowane.
Super to mało powiedziane. Rewelacja!
Koncert był genialny!
TROCHĘ KRÓTKO, ALE WSPANIAŁY WYSTĘP.
Bardzo jestem zadowolona z występu tylko szkoda że okrojony.
Jak zwykle impreza pierwsza klasa! Miłe, pozytywne i niezapomniane wrażenia! Polecam wszystkim.
Jak zawsze piękny spektakl. Byłam kolejny raz na występie 10 tenorów i nadal jestem zachwycona.
Piękne złego początki... Dziesięciu mężczyzn zaprezentowało kilka wspaniałych utworów okraszonych ciekawym i humorystycznym komentarzem. Przez około połowę wydarzenia bawiłam się bardzo dobrze. Uwaga! Audycja zawiera lokowanie produktu! 5 minut piosenka - kolejne 5 reklama stoiska z płytami. 5 minut następna piosenka - i znowu reklama koncertu IRA. Tak już do końca... to znowu autopromocja, to płyty, to agencja eventowa, to IRA. Mogłam spokojnie wyjść w połowie a straciłabym może 5-6 utworów bo reszta czasu była po prostu przegadana... Uwaga do prowadzącego: skoro publiczność zarzuca Wam ze program jest za krótki to zamiast tyle mówić można było więcej śpiewać. Niestety nie polecam tej imprezy.
Wspaniałe widowisko, piękne głosy, prawdziwa uczta dla odbiorcy. Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz .
Bardzo dobry występ.. Długo oczekiwany, ale warto było.
Koncert niezapomniany! Pomimo skróconego repertuaru (co wiadomo było niezależne od artystów), jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a zakupione po występie płyty będą dla nas dodatkowym miłym wspomnieniem tego koncertu.
Rewelacja-emocje, zabawa .... i prośba o jeszcze.
JEDNA Z PUBLICZNOŚCI 04.10.2020 18:37
Bawiłam się cudownie. Szkoda tylko , że koncert skrócony z powodu coronawirusa.
Wspaniały koncert. Prowadzący nawiązał świetny kontakt z publicznością. Relaks dla ucha doskonały.
Występ Tenorów bardzo ładny, ale stanowczo za krótki za te pieniądze. Tlumacze pandemią nie do końca wydaje mi się w porządku. Można by było to zrekompensować, albo zwrotem jakiejś części kosztów, albo dodatkiem płyty.
fantastyczny występ, dużo pozytywnej energii, świetnie dobrany repertuar, dłonie bolą od klaskania! dziękuję za cudownie spędzony wieczór! : )
Świetny koncert
Piękne wydarzenie i cudowni artyści. W szczególności w tych trudnych warunkach dali z siebie 200%.
Organizacja występu i sam występ super. Szkoda tylko, że z przyczyn niezależnych od organizatora, występ nieco okrojony. Warto było czekać i nie rezygnować.
Piękny wieczór,inny świat.
Bardzo dobry koncert oraz wysoki profesjonalizm dziesięciu tenorów i muzyków.
Bardzo fajny
Jestem bardzo zawiedziona brakiem informacji ze wydarzenie zostanie obciete o połowę utworów przed jego odbyciem się, kiedy istniała jeszcze możliwość zwrotu biletów. Uważam, że jest to skandaliczne aby klient poniósł pełna wartośc kosztów imprezy, która odbywa się w 50%. Poza tym wszystko było ok.
Po prostu, SUPER!
Dobra organizacja, dostosowana do aktualnej sytuacji. Występ po prostu super. Piękne i silne męskie głosy - uwielbiam. Już kupiłam bilety na 22.11.2020 na występ Pana Mirosława Niewiadomskiego, którego wczoraj na scenie roznosiła energia. Miałam wrażenie, że chętnie zacząłby tańczyć. Do zobaczenia.
Elżbieta 28.09.2020 11:11
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert