koncert

10 Tenorów

koncert

10 Tenorów

10 Tenorów - Bilety na koncert

10 Tenorów - Piła RCK - Teatr Miejski | Kupuj Bilety Online

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2020r.
Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu który posiadają. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…

REPERTUAR

Część I

 1. Muzyka z filmu VABANK
 2. FOREVER AND EVER z repertuaru DEMISA ROUSSOSA
 3. CANTO DELLA TERRA z repertuaru ANDREA BOCELLEGO
 4. LA SPAGNOLA
 5. NON TI SCORDAR DI ME
 6. Duet "Artystki, artystki, artystki z variétés" z operetki KSIĘŻNICZKA CZARDASZA
 7. Ludowa pieśń ukraińska AKSAMITKI
 8. Aria DI QUELLA PIRA z opery TRUBADUR
 9. MARECHIARE
 10. La donna é mobile z opery RIGOLETTO
 11. CANT’T HELP FALLING IN LOVE z repertuaru ELVISA PRESLEYA
 12. LA DANZA (TARANTELLA)
 13. Toast z opery TRAVIATA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny koncert. Mistrzostwo wykonania, profesjonalnie i dowcipnie. Bardzo ciekawy repertuar. Szkoda, że tak krótko. Mam nadzieję, że Panowie jeszcze powrócą i dają popis swoich możliwości w pełnym wymiarze.
cudowny koncert, świetny prowadzący. Nie zachęcam do udziału, bo bilety bardzo szybko się rozchodzą, zdarza się że w dniu którym jest informacja o koncercie biletów już prawie nie ma, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Pytanie dla organizatorów czy dla fanów koncertów jest możliwość stałej rezerwacji biletów i gdzie należy się zapisać? Będę wdzięczna za informacje. Felicja
Bilety kupione w październiku zeszłego roku za cenę 140 zł za osobę. Repertuar skrócony. Czas trwania 1h15m. Nie zaśpiewali wszystkich piosenek wymienionych w zapowiedzi. Oczywiście rozumiem ze pandemia. ale również mogli oddać część pieniędzy, lub zaśpiewać te największe hity, które każdy zna. Ogólnie bardzo mi się podobało ale czuję niedosyt.
Super występ polecam.Szkoda że skrócony ale takie mamy czasy
Bawiłam się świetnie. Rozpiętość repertuarowa - ogromna. Jeśli tylko warunki pozwolą będę uczestniczyć w następnych koncertach. Niestety zachowanie publiczności względem pandemii - szokujące Zachowanie odległości porażka ..
Bardzo,bardzo się podobało,świetny występ,na pewno w listopadzie też pójdę.
kicia 21.09.2020 11:36
świetna zabawa. POLECAM!!!!
Było suuper! Polecam
Witam, nie wziąłem udziału ze względu na epidemię koronowirusa. Zachowaliście się Państwo nieodpowiedzialnie urządzając koncert. Niby wszystko w porządku, nie było 10 marca urzędowej decyzji o dowoływaniu imprez, ale wiedzieliście, że 11 marca już jest decyzja rządu. Z Państwa strony żenujące biznesowe zachowanie niedopuszczalne dla ludzi kulturalnych. Życzę dożo zdrowia. Nigdy więcej nie zakupię biletów u Was ani na tych artystów. Pzdr GP
Super występ. Wspaniały prowadzący jak i dobór repertuaru.Polecam wszystkim którzy maja okazję zobaczyć ich na żywo. Ponad dwie godziny uczty dla oka i ucha.
Nie bawiłam się! Nie było czym w takiej atmosferze. Dbając o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych nie poszłam na koncert. Moi znajomi też. Koncert powinien zostać odwołany, gdyż sala ma ok. 950 miejsc i jest zamknięta, było więc to wydarzenie masowe. Pytanie o opinię jest żenujące, gdyż wczoraj pisałam do Państwa z informacją, że rezygnuję i proszę o zwrot kosztów.
To nasz kolejny koncert 10 tenorów. Jedno z najlepszych przedstawień na jakich bywaliśmy. Jeenym słowem REWELACJA.
Dziękujemy za udany wieczór.
Koncert super nawet mężowi sie podobało
Jak zwykle super. Szkoda, że tak szybko czas minął. Polecam wszystkim.
Krystyna 10.03.2020 13:47
Bardzo miło słuchało się z największą przyjemnością, niezapomniane chwile.
Rewelacyjny koncert! Świetnie się bawiliśmy. Organizacja bez zarzutu!
Koncert na bardzo wysokim poziomie!Polecam!!!
Fantastyczny koncert, erudycja i poczucie humoru prowadzącego, niesamowite głosy, których nie można opisać słowami - trzeba posłuchać i kapitalna orkiestra to wszystko składa się na niezapomniane chwile!
Koncert wyśmienity. Polecam.
Ja 09.03.2020 18:34
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!! Po raz 10 - ty oczarowali mnie swoimi głosami, perfekcją , talentem, kunsztem i wykonaniem każdego utworu . Fenomenalni ! Każdy głosi inny: razem czy osobno brzmią rewelacyjnie : S. Hurets, I.Korenivski, D.Foszczanka. ZACHWYCAJĄCY NA KAŻDYM koncercie : p. B.Kuczyk , M. Ruta i M. Niewiadomski - nie ma takich słów aby opisać jakie wywołują emocje - są DOSKONALI !! Czuje niedosyt - to impuls by wybrać się po raz kolejny ... bez względu na to w jakim mieście koncertują. Za tą '' muzyczną ucztę '' 10 WSPANIAŁYM - pięknie dziękuję .
JOANNA 09.03.2020 12:09
Wyśmienici Wykonawcy, wspaniały repertuar. Dobór Wykonawców to istny majstersztyk. .
Fantastyczny występ
Koncert wspaniały, niezapomniane chwile, cudowne przeżycie, naprawdę naprawdę godny polecenia, na wspomnienie łezka się kręci. 10 tenorów, polecam bardzo. Moja ocena to 6 .
Super koncert i dobra zabawa
Było świetnie! Piękne wydarzenie, cudowna muzyka i wykonanie! Dziękujemy! ❤️
Wspaniały koncert.
Było cudownie.... wszystkim polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane